Relaksujące wnętrze w klimacie Varadero

Relaksujące wnętrze w klimacie Varadero

Varadero to miejsce jednoznacznie kojarzące się z ciepłą, sprzyjającą odpoczynkowi atmosferą. Taka też jest kolekcja Varadero - nowość do jadalni i salonu w ofercie Paged Meble. Meble ujmują łagodnymi kształtami oraz niepowtarzalnym usłojeniem drewna.

Meble Varadero marki Paged MebleZaprezentowana po raz pierwszy podczas jesiennych Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie już w grudniu pojawi się w salonach meblowych.

Cechą charakterystyczną kolekcji autorstwa Jacka Mikołajczaka są łagodnie zaokrąglone boki idealnie wpisujące się w aktualny wciąż trend powrotu do lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Varadero to starannie dobrany zestaw elementów o wyważonych proporcjach, pozwalający zaaranżować zarówno małe, jak i większe pomieszczenia. Zabudowane przestrzenie kredensów i witryn stanowią doskonałe miejsce do przechowywania, a przeszklenia witryn w subtelne, czarne paski delikatnie ukrywają umieszczone na półkach przedmioty.

"Zaokrąglone kształty mebli Varadero oraz ciepła barwa drewna o niezwykłym usłojeniu sprawiają, że wnętrze nabiera przytulnego charakteru i sprzyja odpoczynkowi. Podobnie jak niekończące się plaże Varadero, orzeźwiający wiatr i szum fal skłaniają do relaksu i refleksji" - powiedziała Julitta Maciejewska-Walczak, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Meble dostępne są w naturalnej okleinie orzechowej w kolorze caramello. Uzupełnieniem kolekcji Varadero są nawiązujące do niej kształtem stoły Bergamo w tej samej, orzechowej okleinie oraz inne produkty z oferty Paged Meble w odpowiednim wybarwieniu.

 

Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także