Remedium na chłody

Remedium na chłody

Chłodniejsze dni wkrótce staną się normą. Do momentu rozpoczęcia sezonu grzewczego wiele osób ubiera cieplejsze ubrania, a gdy ten sposób zawodzi, wspomaga się techniką, decydując się na zakup termowentylatora.

 Odpowiednia temperatura powietrza w mieszkaniu gwarantuje dobre samopoczucie. W okresie jesienno-zimowym jest to szczególnie ważne, ponieważ przebywanie w zbyt chodnych pomieszczeniach bywa przyczyną wielu chorób. Optymalna temperatura w pokojach powinna wynosić 19-20°C, w sypialniach, szczególnie w nocy, około 18°C, natomiast łazienki powinny być ogrzewane do około 24°C.

Przenośny termowentylator marki First Austria stanowi remedium na spadki temperatur. Ze względu na niewielką moc - 1500W - idealnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Urządzenie wyposażono w zabezpieczający przed przegrzaniem, regulowany termostat oraz dwa poziomy mocy. W razie przypadkowego upadku ulega automatycznemu wyłączeniu. Dodatkowo zawiera funkcję chłodzenia, dzięki której w cieplejsze dni można ochłodzić pomieszczenie.

Termowentylator spodoba się miłośnikom oszczędnego designu. Lekka konstrukcja umożliwia bezproblemowe przeniesienie urządzenia w dowolne miejsce. Do sprzętu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja. Model 5595-2 dostępny jest w neutralnym, szarym kolorze.

Termowentylator 5595-2: - dwa poziomy grzania - regulowany termostat - funkcja chłodzenia - zabezpieczenie przed przegrzaniem - ceramiczne płytki grzewcze - kontrolka pracy - moc: 1500W

Cena: ok. 80 zł brutto

Więcej na stronie www.first-polska.com.pl

Firma First z siedzibą w Bielanach Wrocławskich funkcjonuje na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Przedmiotem działalności firmy jest handel sprzętem audio oraz artykułami gospodarstwa domowego, importowanymi od austriackiej firmy Timetron Warenhandels Gmbh posiadającej swoją siedzibę w Wiedniu. Produkty First łączą w sobie austriacką jakości oraz przystępną, polską cenę.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First

Polecamy Ci również

Zobacz także