Retro powraca! Nowe płyty gazowe Franke Country

Retro powraca! Nowe płyty gazowe Franke Country

Od sierpnia Franke wprowadza na rynek nowe płyty gazowe utrzymane w stylistyce retro. Płyty, będące uzupełnieniem linii Country tworzą wraz z piekarnikiem, okapem oraz dopasowaną baterią, spójną całość i stanowią kompleksowy system kuchenny.

Kuchnia w stylu retroPłyty gazowe Country firmy Franke to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na urządzenia kuchenne harmonijnie dopasowane do wnętrza. Płyty dostępne będą w wersji cztero- i pięciopalnikowej w charakterystycznych dla stylu retro kolorach: miedzianym, beżowym i grafitowym.

Urządzenia zostały wyposażone w zintegrowany panel sterujący z pokrętłami oraz zapalarką elektryczną oraz ruszty żeliwne, które można myć w zmywarce.

Zróżnicowana moc i rozmiar palników pozwalają dobrać idealny palnik do rozmiaru naczynia i rodzaju przygotowywanej potrawy. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników płyt gazowych, Franke wyposaża je w termoelektryczny zawór bezpieczeństwa.

Styl retro przeżywa od kilku lat swój renesans, zarówno w modzie, jak i trendach stylizacji wnętrz.

Płyta gazowa FrankeStylistyka retro proponowana przez Franke nadaje niezwykłego klimatu wnętrzom tradycyjnym, ale doskonale komponuje się również z nowoczesną zabudową wnętrz.

Po urządzenia te chętnie sięgają właściciele podmiejskich rezydencji, ale także wszystkie osoby poszukujące pięknych przedmiotów.

Specyfikacja:

* wymiary zewnętrzne wersja 5 palnikowa [mm] 750×510 * wymiary zewnętrzne wersja 4 palnikowa [mm] 590x510

Cena modelu z 5 palnikami - 1799 zł -1999 zł w zależności od koloru Cena modelu z 4 palnikami - 1499 zł - 1799 zł w zależności do koloru

 

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także