Retro radio od First Austria - stylowy dodatek do kuchni

Retro radio od First Austria - stylowy dodatek do kuchni

Styl retro jest obecnie powszechny w projektowaniu wnętrz, odzieży czy przedmiotów codziennego użytku. Ten trend coraz chętniej wykorzystywany jest także w aranżacji kuchni, w której poza stylizowanymi seriami mebli i sprzętów AGD, warto znaleźć miejsce także dla... retro radia.

Radio retro marki First AustriaWspółczesna kuchnia przestała być już tylko miejscem przeznaczonym do przygotowywania posiłków - stanowi centrum życia rodzinnego. Wygląd i elementy wyposażenia tego pomieszczenia są efektem przemyślanej aranżacji i zależą w dużej mierze od stylu i tempa życia. Dlatego retro design - obecny dzięki meblom, sprzętom czy dodatkom - jest charakterystyczny dla osób, które z sentymentem patrzą w przeszłość.

Czytaj także: Unikalne drewniane radio - oszczędność formy, prostota i piękno to jego siła! [ZDJĘCIA]

Nie trzeba kupować oryginalnych wersji tych elementów - wystarczą stylizowane na tamte czasy przedmioty. Nowe radio FA 1907 marki First Austria w unikalnej drewnianej obudowie doskonale uzupełni wyposażenie stylizowanego na retro mieszkania. Jego design przypomina odbiorniki używane kilkadziesiąt lat temu. Urządzenie posiada wbudowaną antenę, odbierającą częstotliwości AM i FM, czy wtyczkę AUX, z pomocą której można podłączyć odtwarzacz CD/MP3. Radio jest proste w obsłudze, a niewielkie rozmiary ułatwiają jego przenoszenie w dowolne miejsce. Do sprzętu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.

Czytaj także: Unikalny design prosto z Estonii - zegar ścienny wykonany z płyty winylowej [ZDJĘCIA]

Radio retro - FA 1907: - drewniana obudowa - radio AM/FM - włączanie/wyłączanie/regulacja głośności - wtyczka wejścia AUX - możliwość podłączenia odtwarzacza CD/MP3 - AC

Cena: ok 75 zł

Więcej informacji na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,50 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także