Rolety bezpieczne dla dzieci

Rolety bezpieczne dla dzieci

Rodzice często nie zdają sobie sprawy z tego, jak duże zagrożenie dla dzieci mogą nieść przedmioty znajdujące się w ich domach. Wypadki śmiertelne przez uduszenie mogą się zdarzyć w każdym miejscu domu w którym zainstalowane są rolety z wolno wiszącym łańcuszkiem.

Tym problemem od dwóch lat zajmował się nasz dział konstrukcyjny. Rozwój koncepcji bezpiecznego mechanizmu doprowadził do powstania technologii smartroll(TM). Jest to innowacyjny system sprężynowy, który wyróżnia się łatwością montażu, obsługi a w szczególności niezawodnością działania.

Nasz mechanizm powoduje automatyczne zwijanie rolety bez użycia łańcuszka, co eliminuje potencjalne niebezpieczeństwo. Prędkość zwijania można dowolnie regulować bez obawy o hałaśliwe i stresujące hamowanie pod sufitem. Ponadto daje możliwość dowolnego ustawienia pozycji początkowej rolety, do której zawsze będzie się ona zwijać.

Dla producentów rolet i montażystów, smartroll daje niewspółmierną łatwość zastosowania mechanizmu we własnych roletach oraz szybkiej instalacji u klienta. Mechanizm jest uniwersalny, do szerokiego wachlarza szerokości rolet i wagi tkanin.

Cena produktu czyni go dostępnym dla każdego. Nie ma na rynku drugiego takiego mechanizmu, który daje tyle możliwości, łatwość użytkowania i trwałość za podobną cenę.

Niewątpliwie jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi potrzebujących pewnego produktu, o wyrafinowanym działaniu i bezpiecznym dla dzieci.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: e-lotari

Polecamy Ci również

Zobacz także