Rolety Dzień i Noc - uniwersalne i praktyczne rozwiązanie

Rolety Dzień i Noc - uniwersalne i praktyczne rozwiązanie

To specjalny rodzaj roletki z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Roleta ta wykonana jest z charakterystycznej tkaniny, która zamontowana jest w taki sposób, że dwie warstwy materiału przesuwając się między sobą pozwalają na płynną regulację ilości wpadającego światła.

Zalety rolety:

* montaż do skrzydła okna, ściany lub do sufitu, * możliwość operowania ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety, * płynne sterowanie, * szybki montaż i demontaż, * wyróżnia się wysoką estetyką.

Czytaj także: Bezpieczeństwo dzieci. Wyeliminuj ryzyko związane z łańcuszkiem od rolet

O komfort użytkowania oraz ciekawą estetykę zadbają dwuwarstwowe rolety Lotari Dzień i Noc. Złożono je z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów transparentnych i zaciemniających. Specjalny system wałków pozwala nakładać na siebie płaszczyzny jednolitych i ażurowych elementów tkaniny. Powstające w ten sposób układy umożliwiają płynną regulację ilości wpadającego do pokoju światła bez konieczności podnoszenia całej rolety.

Nawet szyte na miarę rolety www.e-lotari.pl/page,kreator_dzien_noc to jednak zbyt mało, aby zapewnić przytulną atmosferę. Warunkiem uzyskania pełnego efektu jest ich wkomponowanie w odpowiednią stylistykę wnętrza. Przecież oprócz przestrzeni okien mamy jeszcze szeroki wachlarz elementów, które decydują o charakterze domu. Wymiana umeblowania w rytm zmieniających się pór roku zakrawałaby na zbytnią ekstrawagancję. Jednak zakup nowej pościeli lub narzuty, rearanżacja oświetlenia i inwestycja w kilka nowych dekoracji jest w zasięgu ręki każdego posiadacza własnych czterech kątów. Kolorowe dodatki, świece zapachowe, bukiety żywych kwiatów czy zielone rośliny doniczkowe dadzą znakomite efekty.

Bez względu na to, czy rolety stanowią tło czy kluczowy element aranżacji wnętrza, jedno nie ulega wątpliwości - z powodzeniem mogą dodać energii jak tabliczka czekolady lub odprężyć niczym kieliszek grzanego wina. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze pozwali zanurzyć się w atmosferze relaksu, która w natłoku obowiązków staje się na wagę złota.

Zapraszamy na stronę www.e-lotari.pl

Oceń artykuł
3,42 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: e-lotari.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także