Router NETGEAR AC 1900 (R7000)

1
Router NETGEAR AC 1900 (R7000)

Nowy router NETGEAR AC 1900 (R7000) to niezwykła moc zamknięta w bardzo eleganckiej obudowie. Urządzenie zapewnia szybkie działanie Internetu praktycznie w każdym zakątku mieszkania lub domu, a dzięki swojemu designerskiemu wyglądowi może stanowić ciekawy element dekoracji salonu, sypialni bądź innego pomieszczenia utrzymanego w nowoczesnym stylu.

Większość dostępnych na rynku routerów ma kształt zwykłych, plastikowych pudełek, wyposażonych w drażniące wzrok jaskrawe diody, czy małego, nijakiego czarnego prostokąta. Użytkownicy wybierają je ze względu na atrakcyjną cenę i przystające do ich oczekiwań warunki techniczne. Po skonfigurowaniu urządzenie zazwyczaj trzymane jest  w mało widocznym miejscu - za szafą czy na najwyższej półce za książkami, czyli poza zasięgiem wzroku domowników oraz gości.

Model R7000 zadaje kłam twierdzeniu, że nie liczy się wygląd, tylko wnętrze. Projektanci NETGEAR postawili na futurystyczny design w głębokim odcieniu czerni, doskonale wtapiający się w eleganckie, nowoczesne przestrzenie. Nighthawk przypadnie do gustu osobom zwracającym uwagę na każdy element wyposażenia domu bądź mieszkania.  Można postawić go w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu, gdzie będzie cieszył oczy odwiedzających nas osób.

Poza wysokimi walorami designerskimi router wyróżnia się także zaawansowanymi parametrami, co czyni go jednym z najmocniejszych urządzeń tej klasy na świecie. Nighthawk gwarantuje wysoki zasięg połączenia bezprzewodowego w każdym obiekcie mieszkalnym – od kawalerek i mieszkań przez lofty i rozległe apartamenty po kilkupiętrowe domy.  Nowy model to dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią nudy. Masz ochotę na lekturę serwisów informacyjnych lub sprawdzenie poczty e-mail podczas porannej kawy w ogrodzie, a może obejrzenie filmu ze znajomymi podczas lunchu na tarasie swojego domu? R700 daje takie możliwości.

Nowy produkt NETGEAR współpracuje z większością sprzętów, które wymagają podłączenia do sieci, takimi jak PC, Mac, laptop,  smartfon czy  tablet. Jest również kompatybilny z każdym systemem operacyjnym (m.in. iOS, Android).  Wysoka wydajność skrytego w futurystycznym pudełku urządzenia pozwala na wygodne i sprawne korzystanie z multimediów, dzięki czemu unikniemy sytuacji, gdy oglądany film zatnie się w kluczowym momencie. R7000 umożliwia także szybkie pobieranie cięższych plików, np. teledysków w formacie .wmp. Sugerowana cena detaliczna routera w Polsce to ok. 800 zł brutto. 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Netgear

Polecamy Ci również

Zobacz także