Router NETGEAR R6300 - moc ukryta w designerskim kształcie

0
Router NETGEAR R6300 - moc ukryta w designerskim kształcie

Firma NETGEAR, znana z dopracowanych wizualnie produktów, jako pierwsza wprowadza na rynek router działający w nowym standardzie WiFi 802.11ac. Trzykrotnie szybszy transfer danych umożliwi jednoczesne oglądanie video w standardzie HD 3D, grę on-line czy ściąganie plików. NETGEAR zadbał także o wyjątkowy, nowoczesny design tego urządzenia.

Router NETGEAR R6300Sieć bezprzewodowa to już absolutny "must-have" dla gospodarstw, w których jest więcej niż jeden domownik. Nowy router NETGEAR R6300 wytycza nowe standardy oferując gigabitową sieć bezprzewodową, dzięki czemu sprawdzi się w tych domach, gdzie często kilka osób naraz korzysta z Internetu. Nowy standard WiFi 802.11ac oznacza szybszy transfer danych, oglądanie treści video HD bez zakłóceń oraz bardziej stabilną sieć podczas gry on-line. Zapewnia szeroki zasięg sygnału naszej domowej sieci, dzięki czemu w każdym miejscu i dowolnym urządzeniu będzie można bez zakłóceń korzystać z Internetu.

Dzięki dwóm portom USB możliwe jest podłączenie np. dysku zewnętrznego z naszymi zbiorami, a co za tym idzie odtwarzanie muzyki, przeglądanie filmów, zdjęć i teledysków na dowolnym urządzeniu podłączonym do sieci. Może to być laptop, iPad, iPhone czy smartfon. Z kolei, poprzez podłączenie drukarki do routera z każdego urządzenia będzie można wysłać pliki do wydruku. Tak więc siedząc w sypialni i kupując na smartfonie czy tablecie bilety lotnicze na wakacyjny urlop, będzie można bezpośrednio za pomocą sieci zlecić wydruk takich dokumentów.

Czytaj także: Nowe modele bezprzewodowych routerów NETGEAR

Nowy router NETGEAR posiada aplikację NETGEAR Genie, dzięki której każdy domownik bez problemów podłączy tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji programu z płyty CD. Zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci będzie dostępne z poziomu routera za pomocą każdego domowego komputera, laptopa czy urządzenia mobilnego. Router R6300 umożliwi dostęp do sieci dla gości oraz ochronę rodzicielską umożliwiającą kontrolę treści przeglądanych w Internecie przez dzieci i ewentualną blokadę wybranych stron www.

Nowoczesny wygląd routera to efekt minimalizmu w projektowaniu. Prostokątna gładka tafla urządzenia o czarnej, błyszczącej powierzchni, daje wysublimowany, elegancki efekt, dzięki czemu router doskonale wkomponuje się w elegancki wystrój domu. Produkt spodoba się każdemu, kto przykłada wagę do detali w swoim otoczeniu.

NETGEAR nie zapomina również o ochronie środowiska i wyposaża kolejne swoje urządzenia w przyciski włącz/wyłącz od zasilania i WiFi, oszczędnościowy tryb wyłączania oraz opakowanie wyprodukowane w 80% z materiałów z odzysku.

Oba modele będą dostępne na polskim rynku od czerwca, cena R6300 to ok. 700 zł, R6200 - ok. 630 zł.

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: NETGEAR

Polecamy Ci również

Zobacz także