"Rozświetl jesienny wieczór z Cotton Ball Lights" - KONKURS...

"Rozświetl jesienny wieczór z Cotton Ball Lights" - KONKURS...

Drodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Sprawdźcie, czy jesteście na liście zwycięzców!

Zestaw Cotton Ball Lights Bardzo się cieszymy, że wspólna inicjatywa z Biurem Handlowym Cotton Ball Lights spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście nas gradem odpowiedzi, a wybór najlepszych okazał się naprawdę trudny! Po długich debatach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujących autorów: * Agnieszka M.

* Agnieszka J.

* Katarzyna A.

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*** Dziękujemy Wam za udział w konkursie! Otrzymaliśmy od Was setki odpowiedzi, które czytamy, by wyłonić zwycięzców, dlatego prosimy Was o cierpliwość. Wyniki zostanę ogłoszone najpóźniej w czwartek! :)

***** Zbliża się jesień, a z nią długie, ciemne wieczory. Jak poprawić sobie wtedy humor i przezwyciężyć jesienną chandrę? Warto pomyśleć o dodatkowym oświetleniu, które jednocześnie stanowi piękny i oryginalny element aranżacji wnętrza! Żeby Wam ułatwić przetrwanie trudnych i zimnych miesięcy przygotowaliśmy dla Was konkurs, dzięki którym możecie rozświetlić jesienny wieczór!

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was trzy 20-elementowe zestawy bawełnianych kul Cotton Ball Lights, ufundowanych przez Biuro handlowe Cotton Ball Lights Polska!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy wejść na stronę http://www.cottonballlights.pl/maak-m-zelf i zaprojektować własną 20-elementową propozycję zestawu Cotton Ball Lights. Następnie należy wykonać printscreena swojej propozycji i wysłać go na adres urzadzone@gratka.pl. Do printscreena należy dołączyć odpowiedź na pytanie: "Jak wykorzystałbyś zestaw Cotton Ball Lights do udekorowanie mieszkania?"

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 17.09.2012 r. od godziny 09.00 do 30.09.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 4.10.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tu

Cotton Ball Lights obejrzysz na Kropka nad i... Cotton Ball Lights. Idealne oświetlenie dekoracyjne [GALERIA]

Zapraszamy do udziału!

Fundatorem nagród jest Biuro handlowe Cotton Ball Lights Polska.

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także