Ruszają Szałowe Dni w Centrach Dekoracyjnych Dekoral i...

Ruszają Szałowe Dni w Centrach Dekoracyjnych Dekoral i...

Coroczna akcja rabatowa rozpocznie się w poniedziałek 14 maja i potrwa do soboty 19 maja. 50% rabaty obowiązywać będą przy zakupie parzystej liczby produktów.

W ramach promocji dostępne będą wszystkie produkty marki Sigma Coatings oraz bazy marki Dekoral Professional. "Szałowe Dni" to okazja by za połowę ceny zaopatrzyć się w wysokiej klasy farby fasadowe, tynki, grunty, podkłady, emalie, bejce i lakiery, oraz szereg innych produktów.

Centra Dekoracyjne i Centra Dekoral Professional to sieć ponad 30 sklepów z wykwalifikowaną obsługą i ofertą produktową skierowaną zarówno dla firm wykonawczych, jak i klienta indywidualnego. Na miejscu zasięgnąć można profesjonalnej porady kolorystycznej oraz wyszukać certyfikowanego wykonawcę. Baza danych Malarzy Certyfikowanych Dekoral obejmuje kilkuset wykonawców z całej Polski, którzy pozytywnie przeszli zaawansowane szkolenia w Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional.

Adres najbliższego Centrum Dekoracyjnego lub Centrum Dekoral Professional znajdziemy na stronie: www.centrumdekoracyjne.plSzałowa Dni Dacoral Professional

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także