Ruszają targi mieszkaniowe redNet Dom Mieszkanie! Wejdź na...

Ruszają targi mieszkaniowe redNet Dom Mieszkanie! Wejdź na...

Ponad 140 wystawców zaprezentuje swoją ofertę w kolejnej edycji targów mieszkaniowych redNet Dom Mieszkanie.

Na targach będzie się można zapoznać ze wszystkimi inwestycjami mieszkaniowymi w stolicy.Największego wygranego targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, które już po raz drugi tej jesieni odbędą się w Warszawie, poznamy dopiero po zakończeniu cyklu tych imprez w największych polskich miastach.

Chodzi o konkurs, w którym właścicielowi kuponu z najatrakcyjniejszym hasłem organizator targów zafunduje wykończenie mieszkania pod klucz. Laureata konkursu poznamy dopiero na początku grudnia (na internetowych stronach konkursu i targów), dowiemy się wtedy także, czy "padło na Warszawę".

Teraz wygrają jednak wszyscy, którzy w sobotę i niedzielę (1-2 października) wybiorą się na targi. Impreza przyciągnęła najważniejszych deweloperów inwestujących w Warszawie i okolicach, zwłaszcza tych, którzy mają coś w tej chwili do sprzedania.

A wybór dzielnic, metraży i standardów jest na tyle bogaty, że każdy, kto jest w stanie - najczęściej z pomocą banku - zakup domu lub mieszkania sfinansować, będzie miał nad czym myśleć. Zwłaszcza że targi dają możliwość nie tylko porozmawiania z kompetentnym przedstawicielem firmy deweloperskiej, ale też postudiowania planów mieszkań, obejrzenia prezentacji, wizualizacji, a nawet, choć nie zawsze, makiety bloku bądź osiedla.

Więcej o Targach i o tym, jak dostać darmową wejściówkę, przeczytasz na stronie warszawa.naszemiasto.pl

Oceń artykuł
4,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kasia Rożko (NaszeMiasto.pl)

Polecamy Ci również

Zobacz także