Salon Black Red White w Nowym Sączu niebawem otwarty!

Salon Black Red White w Nowym Sączu niebawem otwarty!

Black Red White - największa polska grupa meblarska - uruchamia kolejny salon firmowy! Od 21 września na mieszkańców Nowego Sącza i okolic będzie czekać szeroki asortyment mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z oferty Black Red White. Szukasz inspiracji? Z pewnością znajdziesz je w nowo otwartym salonie przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu.

Salon Black Red White w Nowym Sączu niebawem otwarty!W nowosądeckim salonie Black Red White zaprezentowanych zostanie aż 36 oryginalnych aranżacji pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, gabinetów i kuchni. Uzupełnienie oferty stanowią różnego rodzaju artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, dekoracje, lustra, a także akcesoria do jadalni czy garderoby.

Z myślą o osobach szukających inspiracji firma przygotowała także wyselekcjonowaną propozycję mebli oraz wyjątkowe artykuły dekoracyjne o najwyższych walorach estetycznych z oferty Black Red White Premium. Miłośnicy komfortowych wnętrz będą zachwyceni!

Otwarciu nowego salonu Black Red White w Nowym Sączu - które nastąpi już 21 września o godzinie 9:00 - towarzyszyć będą atrakcyjne promocje. Ceny mebli z oferty Black Red White zostaną obniżone nawet do 30%, natomiast dodatków aż o 50%. Co więcej, cały asortyment będzie można nabyć w 20 ratach 0%. Przy zakupach na kwotę powyżej 1000 zł firma oferuje także gratisowy transport w promieniu 20 km od salonu. Promocyjne oferty obowiązywać będą w nowosądeckim salonie Black Red White od 21 września do 1 października 2012. Ponadto, klienci sklepu mogą liczyć na fachową obsługę oraz profesjonalne porady ekspertów, dotyczące aranżacji wnętrz.

Nowy salon Black Red White w Nowym Sączu znajduje się w Centrum Meblowym Delta. Sklep czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także