Salon w odcieniach espresso z meblościanką

Salon w odcieniach espresso z meblościanką

Część z nas rozpoczyna dzień od filiżanki kawy, gdzie najbardziej pobudzające jest aromatyczne espresso. Nazwa espresso pochodzi od włoskiego przymiotnika espressivo - wyrazisty, wyraźny. Kolory tego energetyzującego napoju są praktycznie stale aktualne i modne.

Meblościanka EspressoBrąz jest odcieniem zawsze na topie, dlatego cyklicznie powraca na salony. Sprawia, że w pomieszczeniu pojawia się energia oraz świetnie uzupełnia się ze swoimi odmianami: odcieniem ciemnej czekolady, białej kawy oraz drewna mahoniowego. Jedynym pomieszczeniem w jakim należy unikać tej barwy, (według zasad feng shui) są sypialnie dziecięce. Natomiast połączenie palet brązów z odcieniami niebieskiego, chabru oraz błękitu jest najbardziej popularną kombinacją obecnie stosowaną w wystroju wnętrz oraz projektowaniu produktów związanych z domem.

Nie bez powodu, linia mebli posiadająca w nazwie przydomek związany z tym pysznym napojem na długo może zapaść w pamięci konsumenta. Taka jest właśnie Meblościanka Espresso, którą możecie znaleźć w ofercie sklepu extrapunkt.pl. Podążając za trendami, meble wchodzące w skład tego kompletu nawiązują do obecnych standardów nowoczesnego życia. Zestaw szczególnie przypadnie do gustu użytkownikom stanowczym, ceniącym subtelną elegancję. Podświetlanie LED oraz szklane elementy przełamują prostotę formy i sprawiają, że meble stają się stylowe. Wizualnie zaskakują elegancją wyprofilowane obrzeża oraz głęboko karbowane fronty nawiązujące kolorystycznie do warstw kawy.

Meblościanka Espresso będzie więc fantastycznym rozwiązaniem zarówno w salonie, jak i sypialni.

Meblościanka Espresso zestaw B * cena: 1.453,50 * długość: 330 cm

Elementy zestawu: * Witryna wisząca Espresso E2a * Półka wisząca Espresso K6 x 2 szt * Szafka RTV Espresso E4 x 2 szt * Komoda Espresso E8

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AchA PR

Polecamy Ci również

Zobacz także