Schody wewnętrzne – indywidualne rozwiązania

Schody wewnętrzne – indywidualne rozwiązania

Schody do wnętrz Milo zostały oparte na konstrukcji pozwalającej na zastosowanie dowolnie wybranych materiałów wykończeniowych. Projektanci Rintal Polska zadbali, aby ostateczny efekt zależał od nas klienta, jego gustu oraz stylu mieszkania.

schody Milo

Schody zabiegowe Milo opierają się na uniwersalnej konstrukcji drewnianej, dzięki czemu pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. To my wybieramy ostateczny styl, w jakim stylu zostaną utrzymane. Szeroka gama możliwych do wykorzystania materiałów wykończeniowych, modeli poręczy, balustrad, pochwytów i innych akcesoriów, pozwala na realizację wielu oryginalnych pomysłów.

schody wewnętrzne

nowoczesne schodyProjektując model Milo użyjemy wielu kombinacji aranżacyjnych. Na początek należy wybrać gatunek drewna, z którego zostanie wykonana konstrukcja schodów oraz stopnie. Można zdecydować się na standardową mozaikę bukową lub dąb, jesion czy bardziej egzotyczny gatunek drewna. Następnie określamy kształt schodów, w tym przede wszystkim liczbę biegów. Ostatnim etapem jest wybór poręczy i balustrad. Pomysłem na model Milo są drewniane pochwyty z biegnącymi równolegle stalowymi relingami. Modne w sezonie są bowiem proste formy minimalistyczne, które łączą wiele różnych materiałów wykończeniowych. Wybierając kolory warto zwrócić uwagę na obecnie najmodniejsze barwy ciemne lub bardzo jasne.
Model Milo pozwala na stworzenie modelu schodów idealnie dopasowanych do stylizacji danego wnętrza. Jego cena uzależniona jest od wybranych elementów wykończeniowych i zaczyna się od ok. 9 tysięcy zł. Model został zaprojektowany przez polskich architektów Rintal Polska, choć zdobywa uznanie także za granicą – m.in. w Skandynawii oraz na wschodzie Europy (Rosja, Ukraina, Białoruś).

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: rintal.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także