Sen bez stresu, czyli jak zapewnić sobie spokojny,...

0
Sen bez stresu, czyli jak zapewnić sobie spokojny,...

Jeżeli na co dzień brakuje nam energii i nawet słoneczne poranki witamy długim ziewnięciem, warto zastanowić się nad jakością nocnego wypoczynku. Wyspani, mamy lepsze samopoczucie i więcej zapału, aby sprostać codziennym wyzwaniom.

Śniadanie w łóżku po porządnie przespanej nocyCzytaj także: Naturalne surowce dla snu - dobry materac zapewni zdrowy sen

Warto kłaść się o stałej porze, a przed snem wypić ziołową herbatę, która znakomicie odpręża. Relaksujące właściwości, jak się okazuje, może posiadać również pokrowiec na materac. W trosce o komfort swoich klientów firma Janpol stworzyła wyjątkowy model STRESSFREE, wykonany ze specjalnej dzianiny odprowadzającej z ciała nagromadzone ładunki elektryczne. Dzięki tej innowacyjnej technologii nawet osoby nerwowe czy wrażliwe na zmiany pogody, zapadną w kojący, głęboki sen. W weekendowy poranek można bezstresowo zjeść śniadanie w łóżku, nie martwiąc się o ewentualne zabrudzenia, gdyż pokrowiec STRESSFREE nadaje się do prania nawet w 60 stopniach.

Czytaj także: Inwestycja w zdrowie, czyli zadbaj o dobry sen

STRESSFREE Producent: JANPOL Więcej informacji na www.janpol.pl

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Intro Media

Polecamy Ci również

Zobacz także