Showroom Studia Caramella już otwarty

Showroom Studia Caramella już otwarty

Studio Caramella, marka oferująca wysokiej jakości wyposażenie pokoi dziecięcych, otworzyła showroom w Warszawie. W showroomie zaprezentowane zostały wybrane meble i akcesoria z czterech kolekcji.

Showroom CaramellaWymagający rodzice znajdą tu wyjątkowe sprzęty i elementy dekoracyjne do pomieszczeń i kącików dla najmłodszych. Showroom mieści się w Warszawie, przy ul. Chodkiewicza 7 (Eko Park).

Studio Caramella proponuje gotowe rozwiązania na kompletne, stylowe urządzenie pokoju dziecięcego. Oferowane produkty zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć część spójnej kolekcji, a jednocześnie funkcjonować samodzielnie w istniejącym już wnętrzu. Charakteryzuje je oryginalne wzornictwo, dbałość o detale, ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość. Ponadto, sklep Caramella to skarbnica pomysłów na prezenty, również personalizowane dzięki unikalnym haftom.

Showroom CaramellaOfertę Caramella tworzą dwie linie stylizowanych mebli oraz pięć kolekcji dodatków, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku - od niemowląt po uczniów. Wśród dodatków znaleźć można: oświetlenie, artykuły pościelowe, narzuty i poduszki ozdobne, wiklinę, przytulanki, obrazki i różne dekoracje.

Produkty Caramella dostępne są w sklepie on-line na www.studiocaramella.pl. Showroom powstał z myślą o zaprezentowaniu produktów klientom i architektom, którzy zechcą obejrzeć je "na żywo". Nie będzie prowadzona w nim sprzedaż. Showroom jest czynny od poniedziałku do piątki w godz. 9.00-19.00 oraz w soboty w godz. 10.00-14.00.Showroom Caramella

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Caramella

Polecamy Ci również

Zobacz także