SilesiaINTERIOR - targi pięknych wnętrz

SilesiaINTERIOR - targi pięknych wnętrz

W sosnowieckim Expo Silesia już po raz drugi odbędą się Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR połączone z największą wystawą budowlaną na południu Polski, czyli 5. Targami Budowlanymi SIBEX. Oba wydarzenia będzie można odwiedzić w dniach 24 - 26 lutego 2012 roku.

SilesiaINTERIORMeble i dekoracje ogrodowe, elementy wykończeniowe ścian i sufitów, dekoracje okien, tekstylia, ambiente, a także porady i usługi architektoniczne i projektowe - to główny zakres tematyczny targów wyposażenia wnętrz.

SilesiaINTERIOR to przede wszystkim oferta dla firm, które za pośrednictwem targów, chcą dotrzeć do nowych klientów - pasjonatów aranżacji wnętrz, architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz, przedstawicieli mediów, sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, właścicieli hoteli, lokali gastronomicznych, restauracji i pubów oraz odbiorców indywidualnych poszukujących inspiracji.

W tym samym terminie odbędzie się również jubileuszowa, piąta edycja Targów Budowlanych SIBEX, Targi Mieszkaniowo-Developerskie, Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL, z szeroką ofertą pieców do ogrzewania domków jednorodzinnych. Całość ekspozycji możliwi znalezienie kompleksowej oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Będzie to także doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Organizatorzy zapraszają także na dodatkowe atrakcje, m. in.: Ogólnopolskie Mistrzostwa Stolarki, Śląskie Mistrzostwa Dekarzy oraz Pierwsze Mistrzostwa Instalatorów. Ciekawostką będzie także budowa domu z drewna, a następnie jego licytacja.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.silesiainterior.pl

Kontakt w sprawie targów: Henryk Skup - Dyrektor Projektu kom.: 510 031 665 e-mail: henryk.skup@exposilesia.pl

Organizator: Expo Silesia Sp. z o.o. 41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124 www.exposilesia.pl

Oceń artykuł
3,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także