Silikatowo-silikonowa masa tynkarska BOLIX SI-SIT nagrodzona...

Silikatowo-silikonowa masa tynkarska BOLIX SI-SIT nagrodzona...

Medal Europejski to prestiżowa nagroda przyznawana przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Silikatowo-silikonowa masa tynkarska BOLIX SI-SITCelem przedsięwzięcia jest wyróżnianie i promocja na terenie Unii Europejskiej produktów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski. Nominowany produkt (usługa lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna ocenia także czy, i w jaki sposób firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej - czy korzysta ze szkoleń, seminariów na temat gospodarki europejskiej, konsultacji i analiz prawnych, badań rynku itp. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma BOLIX.

Medal Europejski- To wyjątkowo prestiżowe i ważne dla nas wyróżnienie, ponieważ stanowi potwierdzenie, że produkowane przez nas materiały budowlane spełniają najwyższe europejskie standardy - mówi Marek Zając z firmy BOLIX.

Nagrodzony produkt BOLIX SI-SIT to wyjątkowo odporna na szkodliwe działanie środowiska, uszkodzenia mechaniczne i skażenia mikrobiologiczne masa tynkarska. Produkt dostępny jest w 300 kolorach. Finał XXII edycji konkursu dla Wyrobów i Usług, organizowanego przez Business Centre Club odbył się w 9 listopada 2011 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: pointb

Polecamy Ci również

Zobacz także