Sklep home&you online!

0
Sklep home&you online!

Na jesień home&you przygotowało dla swoich Klientów nie tylko bogatą ofertę produktów i akcesoriów z nowej kolekcji, ale także nie lada niespodziankę! W listopadzie rusza długo oczekiwany sklep internetowy, w którym dostępny będzie cały asortyment z salonów stacjonarnych.

Sklep online home&youWychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz potrzebom swoich Klientów home&you otwiera sklep online. Będzie on funkcjonował pod dobrze wszystkim znanym adresem www.home-you.com. Jego oferta pozostanie w 100% zgodna z aktualnym wyposażeniem salonów, zarówno pod względem asortymentu, jak i cen produktów.

Czytaj także: Dom ubrany w jesień! Jesienne inspiracje home&you [GALERIA] Sklep home&you online został zaprojektowany tak, aby użytkownik, który chce dokonać zakupu nie miał najmniejszego problemu ze znalezieniem oraz wyborem produktów. Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Szybkie przeszukanie asortymentu ułatwi zastosowany na stronie mechanizm Instant Search, który pozwala na prezentowanie wyników wyszukiwania bez przeładowania strony. Wystarczy wpisać trzy pierwsze litery, a mechanizm wyświetli proponowane produkty. Dla sprawnej obsługi zakupów usunięto również wszystkie zbędne elementy przy wypełnianiu koszyka, pozostawiając tylko te najważniejsze dla realizacji zamówienia. Za zakupy oraz przesyłkę kurierską można zapłacić online lub przy odbiorze. Większe zakupy będą premiowane bezpłatną dostawą. Z myślą o swoich Klientach marka zamierza wziąć udział w promocji Dzień Darmowej Dostawy, podczas której kupujący niezależnie od wartości zamówienia nie zapłacą za przesyłkę. Czytaj także: Sposób na jesienne wieczory - herbata! Filiżanki i kubki marki home&you [GALERIA]

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny oraz zwiększony ruch w salonach na chwilę obecną zrezygnowano z odbioru osobistego zamówień w sklepach stacjonarnych. Ponieważ jednak jest to bardzo komfortowe rozwiązanie home&you planuje wprowadzić je w życie w 2013 roku. Ponadto pomysłodawcy i twórcy sklepu online pozostaną otwarci na sugestie swoich Klientów, tak aby na bieżąco reagować, aktualizować oraz usprawniać jego pracę.

Więcej informacji już wkrótce na: www.home-you.com

Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także