Skórzana podłoga przyjazna dla zdrowia

Skórzana podłoga przyjazna dla zdrowia

Skórzane meble, buty, czy torebki charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Bez wątpienia te produkty są synonimem dobrego smaku. Jeśli zależy nam na gustownym i eleganckim wnętrzu możemy wykorzystać ten materiał nie tylko jako obicie kanap, czy foteli, ale także podłogi.

Skórzana podłoga Torlys jest przyjazna dla zdrowia!Podłoga Torlys Leather to idealny pomysł dla tych, którzy poszukują niestandardowych i sprytnych rozwiązań w aranżacji wnętrza. Ponadto skóra na podłodze jest ekologiczna i bardzo dobra dla naszego zdrowia.

Podłoga skórzana Torlys Leather to absolutny hit wśród podłóg. Taki modny i oryginalny akcent w mieszkaniu z pewnością podkreśli ekskluzywny charakter wnętrza. Skórzana podłoga występuje w 12 wzorach, od delikatnego beżu do głębokiej czerni, w wersji gładkiej lub z fakturą. Głęboka czerń skórzanej podłogi z wyraźnym wzorem sprawia, że wnętrze stanie się eleganckie i szykowne.

Czytaj także: Sprytna podłoga korkowa, czyli pełnią komfortu jest trwała, miękka i ciepła podłoga

Skóra na podłodze jest nie tylko oryginalna i designerska, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalna.

Skóra z recyklingu

Wierzchnia warstwa Torlys Leather wykonana jest ze skóry w 100% pozyskiwanej w procesie recyklingu. Masowa produkcja wyrobów galanteryjnych w tym torebek, walizek, pasków czy obuwia pozostawia za sobą wiele odpadów. Kanadyjscy inżynierowie z firmy Torlys wpadli na pomysł jak wykorzystać resztki tych materiałów i stworzyć użyteczny i oryginalny produkt do wyposażenia wnętrz. Dzięki temu żadna część skóry nie jest zmarnowana. Skrawki skóry zostają posiekane na drobne kawałki i wzbogacone o naturalny kauczuk i soki pochodzące z drzewa akacji. Następnie w wyniku odpowiedniej obróbki technologicznej zostaje nadana odpowiednia struktura i kształt płytek lub desek Torlys. Skórzana podłoga Torlys nie zawiera szkodliwych dla zdrowia Lotnych Związków Organicznych ani formaldehydu. Potwierdzają to CARB2 California Indoor Air Quality, jedne z najbardziej rygorystycznych standardów ekologicznych na świecie.

Czytaj także: Podłoga odporna na wilgoć, piasek i sól - tylko jej zima niestraszna!

Skórzana podłoga Torlys jest przyjazna dla zdrowia!Antybakteryjne właściwości

Skóra, jako materiał tapicerski nie ma sobie równych. Jest bezpieczna i przyjazna dla alergików, ponieważ nie akumuluje kurzu, alergenów, zapachów zwierzęcych ani dymu papierosowego. Technologia skórzanych podłóg Torlys, w trosce o zdrowie, poszła o krok dalej. W produkcji podłóg wykorzystano antybakteryjną technologię MICROBAN(R), która zwalcza rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Substancja jest bezwonna, bezbarwna, a przede wszystkim zdrowa dla organizmu. W dużym przybliżeniu jej działanie polega na przenikaniu przez ściany komórek chorobotwórczych i mikroorganizmów, zapobiegając ich dalszemu rozwojowi, czyniąc podłogę zdrową nawet dla alergików. Podłoga skórzana to nie tylko design i oryginalność, ale także duża funkcjonalność i dbałość o zdrowie osób, które z niej korzystają. Bez wątpienia to najwyższa klasa wśród podłóg.

Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian. www.torlys.pl

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Torlys, Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także