Skórzane podłogi marki TORLYS to niebanalny wystrój wnętrz

Skórzane podłogi marki TORLYS to niebanalny wystrój wnętrz

Polacy coraz częściej decydują się na niebanalny wystrój wnętrz. Surowy, minimalistyczny styl lub wręcz przeciwnie - feeria kolorów. Dekoracje ścienne oraz nietypowe oświetlenie. Niekwestionowanym hitem wśród wnętrzarskich nowości są jednak skórzane podłogi.

Skórzana podłoga marki TORLYS Skórzane podłogi marki TORLYS skonstruowane są z trzech warstw. Wierzchnią warstwę stanowi zrecyklingowana skóra, czyli skrawki, które nie zostały zużyte przy produkcji pasków, butów czy torebek. Skrawki te są rozdrabniane i ponownie łączone ze sobą przy pomocy naturalnego kauczuku. Środkowa warstwa (rdzeń) wykonana jest z włókien drewnianych sprasowanych z grubości 50 cm do 1 cm. Spodnia warstwa to zintegrowane z konstrukcją podłoże korkowe. Zapewnia ono nie tylko większą stabilność, ale i wyciszenie wnętrza. Czytaj także: Skórzana podłoga przyjazna dla zdrowia

Na kolekcję skórzanych podłóg marki Torlys składa się 12 wzorów: wersja gładka oraz z fakturą, w kolorach od jasnego beżu do głębokiej czerni. Kolekcja dostępna jest także w dwóch formatach: deski (10.5 mm x 194 mm x 1164 mm) oraz płytki (10.5 mm x 388 mm x 388 mm).

Ten rodzaj podłóg doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Ciemna skórzana podłoga połączona z jasnymi dodatkami sprawi, że wnętrze nabierze eleganckiego, ale i oryginalnego charakteru. Jednak poza walorami estetycznymi skórzane podłogi są także bardzo funkcjonalne - są odporne na zniszczenia, mają właściwości akustyczne i łatwo je utrzymać je w czystości. Są także bezpieczne dla alergików. Czytaj także: Podłoga odporna na wilgoć, piasek i sól - tylko jej zima niestraszna!

Podłogi TORLYS dostępne są w salonach wnętrz Dekorian. Metr kwadratowy podłogi bez montażu kosztuje od 366 zł netto.

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Torlys, Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także