Skrzynia na zabawki

Skrzynia na zabawki

Zbliża się Gwiazdka, za chwilę pod choinką pojawi się wiele prezentów. To radość i szczęście dzieci, ale też problem dla rodziców jak znaleźć w pokoju malucha miejsce na nowe rzeczy.

skrzynia na zabawki

Jest taki niezwykły mebel, który pomoże rozwiązać ten problem – skrzynia na zabawki. To miejsce przechowywania największych skarbów i najcenniejszych zabawek. Ponadto dzieci uwielbiają skrzynie, ponieważ obowiązkowe sprzątanie pokoju odbywa się w mgnieniu oka - wystarczy podnieść wieko, wrzucić wszystko co jest na podłodze - i gotowe!

W ofercie mebli Pinio znajdziemy kilka modeli skrzyń ToyBox, Asiento, Armada, Toto i Mini. Różnorodność ich form sprawi, że dobierzemy kształt najbardziej pasujący do pokoju dziecka.

skrzynia na zabawki - pokój małego dziecka

Skrzynie wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Są dostępne w kolorze białym bądź waniliowym. Skrzynia piracka występuje dodatkowo w kolorze przecieranego drewna. Skrzynie ToTo i Mini wykonane są z płyty laminowanej i litego drewna sosnowego, mają nóżki w różnych kolorach.

skrzynia na zabawki - aranżacja

Wszystkie skrzynie Pinio dbają o bezpieczeństwo swoich małych użytkowników, wyposażone są w specjalny siłownik i wycięcia w profilu, co przeciwdziała przycinaniu małych paluszków.

Skrzynia z płaską pokrywą może pełnić rolę ławeczki, na której można usiąść lub posadzić ulubione zabawki. Postawiona obok łóżka z lampką może stać się szafka nocną.

aranżacja pokoju dziecka

Skrzynia zwykle jest bardzo dekoracyjnym elementem w pokoju dziecka. Warto ją wyeksponować tym bardziej, że niezwykłe zewnętrzne, przepastne wnętrze często inspiruje dzieci do fantastycznych zabaw, we wróżki, piratów, zaginione światy i skarby.

pokój dziecka

Zdarza się tak, że skrzynia długo towarzyszy  dziecku stając się miejscem zamykania wielu sekretów, potem po latach wypełnia się rodzinnymi pamiątkami i staje przedmiotem sentymentalnym. Dlatego warto pomyśleć już dzisiaj o miejscu na skrzynię w pokoju dziecka, tym bardziej, że tuż po Świętach  może być ona wyjątkowo przydatna.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Pinio

Polecamy Ci również

Zobacz także