Skrzynia - przydatny mebel nie tylko w sypialni

0
Skrzynia - przydatny mebel nie tylko w sypialni

Skrzynia to rodzaj wolnostojącego mebla w kształcie prostopadłościanu, najczęściej zamykanego od góry płaskim lub wypukłym wiekiem. Niegdyś pięknie dekorowana przybywała razem z panną młodą i jej wianem do nowego domu, dzisiaj ustawiona w sypialni, z reguły pełni funkcję dodatkowego pojemnika na bieliznę, odzież lub pościel.

Skrzynia marki Mebin - kolekcja SzmaragdWarto przyjrzeć się temu meblowi nie tylko ze względu na jego przeznaczenie, ale również pod kątem możliwości urozmaicenia aranżowanej przestrzeni.

Czytaj także: Pufy - komfortowo i mobilnie. Meble pasujące do stylu nowoczesnego

Ozdobną skrzynię z kolekcji Szmaragd o wymiarach 110 dł./66 gł./57 wys. wykonano z naturalnej okleiny drewnianej z udziałem litego drewna. Elegancki mebel o fantazyjnie giętej linii inspirowanej włoskim wzornictwem z epoki, posadowiony jest na rzeźbionych nogach. Jego wieko pokrywa miękka tapicerka w kolorze czerwonym. Skrzynia w wybarwieniu czereśni lub bieli ze złotą patyną doskonale zaprezentuje się w stylowej sypialni służąc domownikom nie tylko, jako pojemnik, ale również, jako gustowne siedzisko.

Skrzynia marki Mebin - kolekcja ArtModuloCiekawym przykładem tego rodzaju mebla, ale utrzymanego w nowoczesnej stylistyce jest otwierana od góry skrzynia ArtModulo o wymiarach 110 dł./50 gł./46 wys. Bryła niemal w całości pokryta jest efektowną, czarną tkaniną obiciową, która idealnie koresponduje z czereśniowym wybarwieniem pozostałych elementów kolekcji. Może pełnić funkcję niskiego siedziska lub podręcznego stolika nie tylko do sypialni.

Czytaj także: Mała przestrzeń dla wielkiej damy - toaletka firmy Mebin niejedno ma imię [ZDJĘCIA]

Skrzynia z kolekcji Corino o wymiarach 110 dł./50 gł./46 wys. wykonana z naturalnej okleiny i litego drewna dębowego przyciąga uwagę geometrycznym, prostym wzornictwem i nietypowym rozwiązaniem, jakim jest szuflada. Dzięki mechanizmowi push-open lekkie naciśnięcie frontu udostępnia jej przestronne wnętrze. Czarna, włoska tkanina w połączeniu z jasnym wybarwieniem mebla stanowią dodatkowy element dekoracyjny tej nowoczesnej skrzyni.

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: AFIR Biuro PR Firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także