Śniadanie na makowej łące

Śniadanie na makowej łące

Czerwone maki - jeden z wnętrzarskich hitów sezonu - zakwitły właśnie w home&you. Nowa linia kuchenna Poppies trafiła do salonów.

W obecnym sezonie styliści home&you polecają przede wszystkim lekkie i pogodne motywy. Doskonale widać to w ostatniej linii akcesoriów kuchennych Poppies. Kolekcja, zainspirowana pięknem czerwonych maków kwitnących pośród zielonej trawy, dostępna jest już w salonach marki. Kolekcja Poppies obejmuje m.in.: komplet do herbaty (składający się z dzbanuszka i filiżanki), kubeczek, pojemnik na produkty spożywcze, fartuszek, zestaw tekstyliów kuchennych (rękawica, łapka, ściereczki, koszyk na pieczywo), a także bieżnik i obrus. Całość utrzymana jest w jasnej tonacji z wyrazistym motywem czerwonego maku, uzupełnionym delikatnymi, zielonymi wstawkami. Linia Poppies przypadnie do gustu każdemu, kto podczas śniadania marzy o sielskiej atmosferze rodem z makowej łąki.

Poppies:

Zestaw do herbaty - 39 zł Kubeczek - 9,50 zł Pojemnik, 29 - 39 zł Zestaw tekstyliów kuchennych -19 zł (za element) Bieżnik - 45 zł Obrus - 39-89 zł

www.home-you.com
Oceń artykuł
3,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Royal Brand Public Relation

Polecamy Ci również

Zobacz także