Sofa modułowa do ogrodu

0
Sofa modułowa do ogrodu

Zaprojektowana przez Rodolfo Dordoniego najnowsza sofa Dandy ma typowe dla mebli wewnętrznych wzornictwo.

meble modułowe do ogrodu

Siedziska i oparcia, tego wyjątkowo eleganckiego mebla, tapicerowane są oddychającą i odporną na działanie czynników atmosferycznych tkaniną. Mebel składa się różnej wielkości modułów o aluminiowej konstrukcji, które można zestawiać tworząc indywidualne kompozycje. Roda przenosi w głąb ogrodu rozwiązania dotychczas zarezerwowane dla mebli wewnętrznych lub ustawianych w bliskim sąsiedztwie domów (tarasy, werandy). Dla włoskiej marki relaks w ogrodzie, na tarasie lub na plaży jest tak samo ważny jak odpoczynek wewnątrz domu. Więcej nowości zaprezentowanych zostanie w trakcie kwietniowych targów Salone del Mobile 2014.

 sofa do ogrodukanapa do ogrodu

Roda powstała w 1990 roku jako firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości mebli ogrodowych. Początkowo produkowała głównie meble z teaku. Szybki rozwój marki nastąpił po 2000 roku, kiedy do oferty zostały wprowadzone meble, które można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu.

kanapy modułowe

Linia In Out rozwinięta została przez słynnego włoskiego designera Rodolfo Dordoniego, który został dyrektorem artystycznym marki. Dla marki projektują również: Gordon Guillaumier i Lievore Altherr Molina Studio.

 

kanapa modułowa do ogrodu
elegancka kanapa do ogrodu
wypoczynkowe meble ogrodowe
meble wypoczynkowe do ogrodu
sofa modułowa
wypoczynkowe meble modułowe
poduszki na kanapę

Marka RODA dostępna jest w Kari Mobili, Warszawa, ul. Bartycka 26

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roda

Polecamy Ci również

Zobacz także