Sportowy styl widoczny jest nie tylko w szafach z ubraniami,...

Sportowy styl widoczny jest nie tylko w szafach z ubraniami,...

Coraz częściej ulubione dyscypliny sportu stają się zarówno formą relaksu i dbałości o zdrowie, jak i życiową pasją, która ma wpływ na każdy aspekt codzienności. Również na ten związany z wnętrzami - domu, biura, firmy, klubu.

Lustro, kolekcja: Nino, materiał: mdf/szkło, cena: 1290 złModa na sport

Miłośnicy hippiki, tenisa, żeglarstwa, sportów motoryzacyjnych, golfa - chętnie otaczają się przedmiotami, które są związane z ich hobby. Powstają całe kolekcje ubrań, sprzętów, gadżetów, adresowane właśnie do pasjonatów sportu. Na takim wzornictwie zbudował swoje imperium Ralph Lauren, czy Tommy Hilfiger, wystarczy też raz odwiedzić sklep Abercrombie & Fitch, czy Paul & Shark, by wiedzieć jak wygląda modny, sportowy design. Rolą projektanta wnętrz, mody, czy przedmiotów użytku codziennego, jest stworzenie produktu, który spełni oczekiwania odbiorcy-pasjonata, będzie piękny, użyteczny oraz odda charakter danej dyscypliny.

Czytaj także: Piekne i ekologiczne meble i akcesoria tarasowo-ogrodowe marki AlmiDecor [GALERIA]

Polo, golf, piłka nożna...

W salonach AlmiDecor sportowy nurt jest właściwie ciągle obecny. W ubiegłym roku przygotowaliśmy limitowaną Polo Home Collection, a w lipcu tego roku w wybranych salonach AlmiDecor znajdą coś dla siebie wielbiciele golfa. Z kolei autorska, unikatowa kolekcja Champions to duże, lniane kilimy wykonane tradycyjną techniką, przedstawiające brytyjskie drużyny piłkarskie oraz ich zawodników. Do przygotowania tej oryginalnej kolekcji wykorzystano reprodukcje zdjęć ze starych gazet - z końca XIX i początku XX wieku. Kilimy świetnie wkomponują się we wnętrza pubów, klubów, restauracji - wszystkich miejsc, w których spotykają się fani piłki nożnej i innych dyscyplin sportu.

Czytaj także: Wonderland, czyli inny świat - nowa kolekcja AlmiDecor [GALERIA]

Do gabinetu, salonu, jadalni

W ofercie AlmiDecor znaleźć można zarówno przedmioty dekoracyjne, jak i użytkowe odwołujące się do stylistyki sportowej. Zastawa stołowa Pellote nawiązuje detalami do kształtu i powierzchni piłeczki golfowej, wśród akcesoriów gabinetowych obecne są modele samochodów, samolotów, żaglówek, figury golfistów, ogromne bile, dekoracje szachowe i te - najbardziej na czasie - w kształcie piłki. Klubowe symbole zdobią poszewki poduszek i pledy, a fotele i komody Blackhawk spodobają się miłośnikom filmu "Aviator" i lotniczej legendy Howarda Hughesa.

Sport we wzornictwie to elegancja, prostota, szlachetność kształtów i materiałów, kontakt z naturą - dlatego proponujemy przedmioty akcentujące takie atrybuty. Meble, tekstylia, zastawa stołowa, oświetlenie, dekoracje - wszystko ma tworzyć określony klimat i sprawiać, że wnętrze odzwierciedli zainteresowania sportowe jego użytkownika.

Zapraszamy na stronę www.almi-decor.com!

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: AlmiDecor

Polecamy Ci również

Zobacz także