Sposób na jesienne wieczory - herbata! Filiżanki i kubki...

Sposób na jesienne wieczory - herbata! Filiżanki i kubki...

Kolorowe liście powoli opadają z drzew, robi się coraz zimniej, a nas dopada jesienna melancholia. Aby skutecznie sobie z nią poradzić i rozgrzać się w chłodne wieczory napijmy się herbaty! W home&you znajdziemy szeroki wybór kubków i filiżanek w sam raz na ten gorący trunek.

Home&you - zestaw ENGLISHTEAW zależności od preferencji smakowych bogata oferta herbat pozwoli nam na tę najodpowiedniejszą. Czarna, owocowa, zielona, z cukrem lub bez, na jesienną niepogodę doskonale sprawdzi się również z miodem, cytryna lub imbirem. Jednak sam smak to nie wszystko, bo liczy się także oprawa.

Czytaj także: Sowa w domu - najmodniejszy motyw na jesień 2012 z marką home&you [GALERIA] Salony home&you oferują różnego rodzaju kubki i filiżanki na herbatę, dzięki którym przyjemność jej spożywania będzie jeszcze większa. Komplet NOTES spodobają się wielbicielom muzyki, a przyjaciółkom najlepiej będzie plotkować przy herbacie w kolorowych kubkach FERIE lub RED SPOT. Komplet HEART z podstawkami w kształcie serc to idealna propozycja dla zakochanych, natomiast gdy chcemy zaprosić więcej znajomych proponujemy eleganckie filiżanki PLAIN wraz z czajniczkiem i drewnianą podstawką. Dla tych, którzy cenią wieczór spędzony pod kocem z książką dobrym rozwiązaniem będzie błękitna filiżanka z czajniczkiem ENGLISHTEA, która pozwoli przez chwilę poczuć się jak na angielskim 5 o'clock.

Czytaj także: Wnętrza inspirowane jesienią - propozycje home&you [GALERIA] Herbata to nie tylko napój rozgrzewający i poprawiający nasze samopoczucie jesienią, to także doskonała okazja do spotkania oraz rozmowy z bliskimi osobami lub odpoczynku po ciężkim dniu. Aby jednak wieczór był w pełni udany pamiętajmy również o estetycznych kubkach oraz ulubionej oprawie muzycznej.

Więcej informacji znajduje się na: www.home-you.com

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także