Sposób na... radosny salon. Pokonaj jesienną chandrę!

Sposób na... radosny salon. Pokonaj jesienną chandrę!

Doskwiera Ci brak słońca oraz jesienna chandra? Zobacz więc, jak przywrócić słoneczną aurę w mieszkaniu i przegonić zły nastrój.

Dekoral, kolor - harmonijna zieleńBrak słońca oraz krótsze dni sprawiają, że większość z nas źle znosi jesienną aurę. Szczególnie, jeśli w pamięci mamy udane wakacje. Jest jednak dobry sposób na walkę ze złym nastrojem. Wystarczy zmienić mieszkanie w pełne kolorów i życia miejsce, w czym skutecznie pomoże nam marka Dekoral.

Czytaj także: Wnętrze można urządzać nie tylko tradycyjnymi meblami, ale również tkaninami i przedmiotami użytkowymi

Doskonałym antidotum na jesienną szarugę będą oczywiście kompozycje żywych i pogodnych barw. Nastrój przyjemnego orzeźwienia wprowadzą do wnętrza połączenia żółtego np. "złocistego szafranu", "słodkiej gruszki" bądź "promienia słońca". Aby natomiast przywołać wspomnienia z urlopu spędzonego gdzieś na Południu, sięgnijmy po żywe pomarańcze: "ogniste tabasco" lub "indiańskie lato". Dzięki nim w naszym salonie zagości atmosfera radosnej zabawy. Ale jeśli marzy nam się klimat sielskiego pikniku, pomyślmy o naturalnych zieleniach, takich jak "aromatyczna bazylia" oraz "zieleń Amazonii". W ich otoczeniu wspaniale zrelaksujemy się po dniu pełnym pracy. Kolory te znajdziemy w dwóch liniach emulsji dekoracyjnych marki Dekoral: Akrylit W oraz Akrotix. Obydwie wyróżniają się żywymi kolorami oraz odpornością na zmywanie. Na dodatek pachną podczas malowania.

Czytaj także: Odkryj urok ażurowych dekoracji

Dekoral, kolor - soczysta pomarańcza Dobierając meble i dodatki do kolorowego salonu, kierujmy się zasadą umiaru, aby żywe barwy pozostały na pierwszym planie. Dlatego dobrym wyborem w przypadku żółci, pozostaną jasny dywan i kanapa, na której położymy kilka poduszek (mogą być w mocniejszych barwach). Z kolei pomarańcze możemy połączyć np. z czerwoną czerwoną sofą oraz błyszczącymi drobiazgami. Natomiast dla zielni idealnym partnerem będą drewniane meble oraz naturalne tkaniny w kolorach ziemi.Inspiracje Dekoral

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także