Środki do czyszczenia zlewozmywaków

0
Środki do czyszczenia zlewozmywaków

Zlewozmywak jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia kuchennego, ale może także stanowić ozdobę kuchni, pod warunkiem, że o niego odpowiednio zadbamy.

Regularna pielęgnacja zapewni estetyczny wygląd przez długie lata, a jeśli jeszcze dodatkowo od czasu do czasu poświęcimy mu więcej uwagi i energii, w efekcie nasz zlewozmywak będzie długo wyglądał jak nowy.

Przygotowania do Świąt często wiążą się z generalnymi porządkami w domu. Sprzątamy dokładnie w szafkach kuchennych, myjemy okna, gruntownie czyścimy urządzenia AGD oraz armaturę. W czystym, uporządkowanym wnętrzu milej spędza się czas i łatwiej się pracuje.

stalowy zlewozmywak

Zlewozmywaki, zarówno te wykonane ze stali jak i kompozytów, na co dzień narażone są na działanie wody i zawartego w niej kamienia, środków chemicznych, żywności oraz wysokich temperatur. Chociaż wysokiej jakości zlewozmywaki odporne są na te czynniki, jednak odpowiednia pielęgnacja i konserwacja są niezbędne, aby długo utrzymać estetyczny wygląd.

Podstawą pielęgnacji zlewozmywaków jest regularne ich czyszczenie i utrzymywanie w czystości. Ważny jest też odpowiedni dobór środków czystości, które muszą być wystarczająco silne, aby poradzić sobie z brudem i kamieniem, ale na tyle delikatne, aby nie zniszczyć powierzchni zlewozmywaków. Doskonałe do tego celu będą preparaty w formie mleczka oraz użycie delikatnej gąbki. Dla lepszego efektu, na zakończenie wycieramy zlewozmywak do sucha miękką ścierką.

Konserwacja dodatkowo zabezpieczy zlewozmywak przed wnikaniem lekkich zabrudzeń w strukturę materiału i odbarwianiu powierzchni. Środki do konserwacji dostępne są np. w postaci pasty, którą nanosimy na powierzchnię zlewozmywaka, delikatnie wcieramy używając gąbki, a następnie polerujemy powierzchnię miękką ściereczką.

Firma Franke, produkująca systemy kuchenne, ma w swojej ofercie specjalne środki do czyszczenia zlewozmywaków wykonanych ze stali szlachetnej oraz kompozytów. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą w sposób profesjonalny i bezpieczny zadbać o estetyczny wygląd zlewozmywaka. Produkty te, dzięki ekologicznej formule, są w pełni bezpieczne dla środowiska, a zaawansowana receptura pomaga usunąć zabrudzenia oraz zabezpieczyć zlewozmywak przed odbarwieniami i plamami.

W ofercie Franke znajdziemy następujące środki do pielęgnacji zlewozmywaków:

Uniwersalna Pasta Franke Twister

Pasta Franke Twister jest środkiem przeznaczonym do czyszczenia, polerowania i konserwowania wszystkich typów zlewozmywaków, wykonanych zarówno ze stali szlachetnej, jak i z kompozytu. Preparat doskonale konserwuje i chroni powierzchnię zlewozmywaka przed wnikaniem zabrudzeń w strukturę materiału. Preparat jest bardzo wydajny i ekologiczny, podlega bowiem biodegradacji.

Cena: pojemnik 125 ml dostępny jest w cenie detalicznej 29 PLN/brutto.

Mleczko Franke Sunshine przeznaczone do czyszczenia zlewozmywaków ze stali szlachetnej

Preparat czyści, pielęgnuje i chroni zlewozmywaki wykonane ze stali szlachetnej, zapewniając im piękny wygląd na lata. Dzięki delikatnej i wydajnej formule produkt może być stosowany do codziennego czyszczenia zlewozmywaka. Preparat jest ekologiczny, podlega biodegradacji.

Cena: pojemnik 250 ml 59 zł/brutto

Zestaw Anti-Age. Nowość w ofercie Franke

Zestaw Franke do pielęgnacji zlewozmywaków ze stali szlachetnej. Doskonale zabezpiecza i konserwuje powierzchnie zlewozmywaków. W zestawie znajdują się pasta, myjka z mikrofibry oraz środek czyszczący Microclean.

Cena: 99 zł/brutto

Produkty firmy Franke do czyszczenia zlewozmywaków dostępne są w sklepach i hurtowniach sanitarnych na terenie całej Polski, dystrybuujących produkty firmy Franke.

Oceń artykuł
3,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także