Stelaż pod materac – podstawa wypoczynku

0
Stelaż pod materac – podstawa wypoczynku

Dla efektywnego i komfortowego snu sam materac nie wystarczy. Doskonałym uzupełnieniem odpowiedniego modelu będzie stelaż Macedonia firmy Janpol.

stelaż pod materac

Sam materac to za mało, by zapewnić 100-procentowy komfort podczas spania. Podstawą dobrego wypoczynku jest również prawidłowo dobrany, wysokiej jakości stelaż. Wybór odpowiedniego modelu zwiększy komfort podczas snu, ale także pozwoli na lepsze dopasowanie się materaca do naszego ciała. Sterowany za pomocą pilota stelaż Macedonia Fabryki Materacy Janpol umożliwi optymalne zregenerowanie sił i regulację ułożenia ciała, w zależności od indywidualnych potrzeb. Do wyboru jest aż 5 różnych pozycji.
Stelaż w środkowej części pozwala na wyregulowanie stref twardości, co dodatkowo zwiększa komfort dla pleców. Odpowiednie rozmieszczenie 28 elastycznych listewek amortyzuje siłę nacisku i gwarantuje idealne dopasowanie się do krzywizn kręgosłupa. 3-centymetrowe odstępy między listewkami pozwalają natomiast na swobodny przepływ powietrza i właściwą wentylację materaca, co ogranicza powstawanie bakterii i roztoczy.
Cena: od 1476 zł

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Janpol

Polecamy Ci również

Zobacz także