Stojak na wino - oryginalny pomysł na świąteczny prezent

Stojak na wino - oryginalny pomysł na świąteczny prezent

Wino towarzyszy ludzkości od tysiącleci. Lubimy pić ten szlachetny trunek powstały z fermentacji soku winogronowego. Cenimy go za smak, kolor, pochodzenie, walory zdrowotne oraz radosny nastrój, którym obdarza biesiadujących, bowiem jak śpiewa poeta w hymnie "A laeta vita: Wesołe serce z wina się rodzi."

Zatem pijmy wino dla zdrowia i radości życia, niech pomaga nam przełamywać bariery w kontakcie, celebrować ważne rocznice, wyrażać uczucia. Uczmy się kultury spożywania i obchodzenia z tym wyjątkowym napojem i rozkoszujmy się jego niezwykłym smakiem i aromatem.

Już wkrótce będziemy planować listę świątecznych prezentów dla przyjaciół. Warto, aby znalazły się na niej butelki wina najlepszej jakości pochodzące z odpowiednio dobranych szczepów i roczników. Wino z charakterem wymaga specjalnej oprawy - doskonale spełni tę rolę elegancki stojak, niezbędny do przechowywania butelek przeznaczonych do szybkiego spożycia.

Wino powinniśmy przechowywać w pozycji leżącej, tak aby nie dopuścić do wyschnięcia korka i tym samym zapewnić szczelne zamknięcie butelki, dlatego zwróćmy uwagę na budowę stojaka, czy umożliwia właśnie taką pozycję przechowywania. Na zdjęciach prezentujemy różne modele tych funkcjonalnych gadżetów: pojedyncze i na kilka butelek, przeznaczone do ustawienia na stole i na podłodze, z dodatkową półką na kieliszki lub bez.

Stojaki z kolekcji Corino i ArtModulo charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, materiał dobrej jakości - okleina naturalna, różnorodna kolorystyka i staranne wykonanie. Doskonale zaprezentują się we współczesnej jadalni lub salonie o prostym, minimalistycznym wystroju. Praktyczne i ładne - z pewnością będą oryginalnym prezentem pod choinkę nie tylko dla koneserów wina.

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także