Stół na wiele lat, czyli solidny i wytrzymały design oraz...

0
Stół na wiele lat, czyli solidny i wytrzymały design oraz...

Stół jaki jest każdy widzi, jednak czy to co dostrzegamy na pierwszy rzut oka jest najistotniejsze z punktu widzenia późniejszego użytkowania mebla?

Stół do jadalni marki KloseCoraz częściej sięgamy po stoły wyróżniające się modną linią, oryginalnym wzornictwem, czy choćby nowoczesną teksturą materiału. Czy jednak pamiętamy, że stół bez względu na swój design powinien być solidny i wytrzymały?

Trwały, mocny, niezawodny, wytrzymały - synonimów jest wiele, ale każdy z nich sprowadza się do jednego: bezpieczeństwa użytkowania wyrobu. Wytrzymałość zaprojektowanych konstrukcji zależy przede wszystkim od rodzaju i jakości zastosowanych materiałów. Dlatego wybór materiału, z którego wykonany jest stół jest niezmiernie ważny. Najbezpieczniejszym, ekologicznym, bo przecież naturalnym materiałem konstrukcyjnym jest drewno. Przyjemne w dotyku, niepowtarzalne z wyglądu jest również "przyjazne" dla człowieka, a przy tym trwałe i bezpieczne. To materiał konstrukcyjny pod każdym względem wyjątkowy...

Czytaj także: Bieżnik dekoracyjny - piękna ozdoba stołu [GALERIA]

Drewnianych stołów nie sposób pomylić z innymi - oryginalne piękno surowca uwidacznia się w każdym szczególe. Jednak "piękno" tych mebli nie sprowadza się tylko do doznań estetycznych. Nowe rozwiązania czerpią to co najlepsze z nowoczesnych technologii, czy innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki czemu powstają funkcjonalne meble stworzone z myślą o wygodzie i komforcie życia.

W przypadku stołu T10 marki Klose przemyślana konstrukcja mebla umożliwia "rozłożenie" poszczególnych nóg tak by zapewnić niezmienną stabilność stołu przy maksymalnym jego rozłożeniu. Solidny blat nie ugnie się nawet pod dużą ilością zastawy stołowej i potraw. A dzięki specjalnym rolkom z blokadami pod nogami nie musimy unosić stołu do góry by go rozsunąć na boki. Wystarczy pociągnąć blat lekko ku sobie by z łatwością go rozłożyć i przesunąć w odpowiednie miejsce. Mebel imponuje stabilnością i rozmiarami po rozłożeniu. To stół odpowiedni na romantyczną kolację we dwoje, rodzinny obiad i przyjęcie dla przyjaciół... Gdy mamy możliwość powiększenia blatu o 1,2,3, a nawet 4 dodatkowe wkładki - wielkość stołu możemy idealnie dostosować do liczby zasiadających przy nim osób.

Czytaj także: Stół. Mebel, bez którego nie możemy się obejść

Stół do jadalni marki KloseNie musimy kupować dużego, rodzinnego stołu by zadbać o wygodę naszą i naszych gości. Wystarczy wybrać odpowiedni model - łączący zalety małego stołu sprawdzającego się w niedużych kawalerkach z funkcjonalnością stołu rodzinnego. Stół T28 to jedna z propozycji Kolekcji Mebli Klose stworzona by radzić sobie z niezapowiedzianymi gośćmi. Mały na co dzień, dzięki funkcjonalnej wkładce może powiększyć swoją powierzchnię gdy tylko sytuacja tego wymaga.

Przemyślana konstrukcja mebla umożliwia przesunięcie w całości blatu i rozłożenie dodatkowej, powiększającej go wkładki nawet podczas trwającego obiadu, bez konieczności zdejmowania ze stołu zastawy. Specjalne prowadnice ułatwiają przesunięcie blatu na bok odsłaniając schowaną pod nim wkładkę. Po wysunięciu wkładki, jej rozłożeniu i zsunięciu obu części blatu w całość uzyskujemy dodatkową powierzchnię, zapewniającą wygodę nam i przybyłym gościom. Dzięki zastosowaniu oskrzyń zarówno wkładki, jak i sam mechanizm jest niewidoczny z boku. Z myślą o intensywnym użytkowaniu lakier pokrywający drewno charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zarysowania oraz działanie zimnych i gorących płynów, w tym alkoholu. Nawet przy hucznym świętowaniu stół zachowa swoją niezmienną klasę, urzekając niepowtarzalnym pięknem drewna, bez zarysowań i przebarwień.

Czytaj także: Kilka pomysłów na stół do jadalni [GALERIA]

Drewniane stoły - naturalne i eleganckie, proste i wyszukane, nowoczesne i stylowe, odpowiednio dobrane pasują do każdego wnętrza, nadając jadalni lub kuchni niepowtarzalnego klimatu.

www.klose.plStół do jadalni marki Klose

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także