Stolik edukacyjny do dziecięcego pokoju

Stolik edukacyjny do dziecięcego pokoju

stolik edukacyjny

Stolik edukacyjny MyTable to funkcjonalny, a zarazem estetyczny mebel do pokoju dziecięcego. Będzie dla malucha miejscem popisów plastycznych, nauki pisania, a rodzicom zapewni dodatkową przestrzeń na zabawki i książki.

Pokój dziecięcy – twardy orzech do zgryzienia

Pokój dziecięcy to jedno z najtrudniejszych do urządzenia pomieszczeń w domu. Jego wystrój powinien stanowić kompromis między dużymi, a małymi domownikami. Ponadto pokój dziecięcy skupia w sobie szereg zastosowań, które również rzutują na skalę trudności jego projektowania. Przekładając to na życie dorosłych, w czterech ścianach mamy zlokalizowany pokój dzienny, gabinet, sypialnię i garderobę.

W związku z tym niezwykle ważne jest funkcjonalne urządzenie pokoju dziecięcego tak, aby był on jednocześnie przystosowany do zabawy, odpoczynku, ale i nauki. Dziecięcych rzeczy przybywa w zatrważającym tempie. Musimy o tym pamiętać urządzając pokój szkraba, bo inaczej szybko staniemy w obliczu ponownej zmiany wystroju. Wszelkie pomysłowe rozwiązania, meble i sprzęty, ułatwiające zabawę, naukę i przechowywanie, są cenne. Praktycznym meblem jest na przykład stolik edukacyjny MyTable.

Pierwsze obrazy i nauka pisania

Stolik edukacyjny MyTable wyposażony jest w specjalną rolkę, z której papier rozwijany jest na blat stolika. Dzięki temu dziecko zyskuje bardzo dużą powierzchnię do malowania lub nauki pisania. Skończoną pracę plastyczną wystarczy odciąć nożyczkami, a pod ręką są kolejne arkusze papieru do ekspresji artystycznych malucha. W przerwach pomiędzy malowaniem MyTable spełnia funkcje tradycyjnego stolika. Można na nim układać klocki, tory, albo grać w gry planszowe.

meble do pokoju dzieckaSchowki na książki, kredki, zabawki, zeszyty...

Dużą zaletą stolika jest rozbudowany system szuflad. Dzieci i rodzice mogą korzystać z czterech płytkich szuflad znajdujących się bezpośrednio pod blatem, które są idealne do przechowywania kredek, flamastrów, farb itp. Oprócz tego pod stolikiem umieszczone są dwie głębokie szuflady na kółkach, które w zależności od potrzeb mogą być skrytką na książki lub zabawki. Wysokość mebla została tak zaprojektowana, aby mógł z powodzeniem służyć zarówno maluchom w wieku żłobkowym /np. 2-latkom/, jak i przedszkolnym starszakom. Co ciekawe, stolik może rosnąć wraz z naszym dzieckiem. Wystarczy tylko dobrać odpowiedniej długości nogi, a z niskiego stolika dla najmłodszych zamieni się w stolik dla nastolatka.

stolik edukacyjny do pokoju dzieckaSolidne wykonanie

Mebel wykonany jest z lakierowanego MDF-u,
a wykończony przy użyciu bezpiecznych farb, spełniających rygorystyczne wymagania stawiane produktom użytkowanym przez dzieci. Stolik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: granatowej, białej i brązowej. Cechuje go precyzja wykonania i zastosowanie wysokiej jakości materiałów m.in. szuflady znajdujące się pod blatem wysuwają się na prowadnicach kulkowych renomowanej niemieckiej firmy Hafele. Dzięki temu MyTable będzie służył dzieciom przez długie lata. Dodatkową zaletą stolika jest fakt, że dostarczany jest on w wersji gotowej bez konieczności samodzielnego montażu.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: My Room

Polecamy Ci również

Zobacz także