"STOP białym ścianom" - KONKURS Urządzone.pl i oklejgo.pl!...

"STOP białym ścianom" - KONKURS Urządzone.pl i oklejgo.pl!...

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w pierwszym konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was trzy naklejki ścienne w postaci napisów, które sami zaproponujecie!

 Drodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Bardzo się cieszymy, że nasza wspólna inicjatywa z firmą oklejgo.pl spotkała się z Waszym zainteresowaniem.

A teraz moment, na który wszyscy czekaliśmy. Oto zwycięzcy i ich odpowiedzi:

1. Monika S.: "Stoicka zasada zaspokajania potrzeb poprzez rezygnację z pragnień jest jak amputacja stóp po to, by nie potrzebować butów." Jonathan Swiftat

Taki cytat przykleiłam na monitorze i taki powiesiłabym na ścianie. Być może to tylko kolejny cytat motywacyjny, ale ten lubię najbardziej. Przypomina mi, że ośmiesza się nie ten, który próbuje (nawet jeśli próby są nieudane), ale ten, który poddaje się jeszcze przed startem. Przypomina mi też, że powinnam dwa razy się zastanowić, zanim powiem "to nie ma sensu".

Niby banał, ale przypomnienia warty :)

***

2. Justyna S.: "L is for the way you look at me O is for the only one I see V is very, very extraordinary E is even more than anyone that you adore can Love was made for me and you"

Cytat, nie cytat, padło na fragment piosenki "L.O.V.E" Nat King Cole'a, którą wspólnie z narzeczonym wybraliśmy na nasz Pierwszy Taniec. Naszym zdaniem ta piosenka to najprostsza definicja miłości. Chcielibyśmy, aby słowa, które będą towarzyszyć nam w pierwszych chwilach wspólnego życia, witały nas każdego dnia. Przyklejone nad lub naprzeciw łóżka, będą nam przypominać o tym niezwykłym i jedynym dniu, w którym staliśmy się jednością - na dobre i na złe.

***

3. Arkadiusz P.: "Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach"

Dlaczego taki cytat? Otóż kocham samochody, jak i całą motoryzację. Mam swój pojazd z napędem na tył i nie wyobrażam sobie innej opcji. Mój cały pokój naszpikowany jest gadżetami z "garażu", częściami, modelami samochodów. Kocham to, ale od dzisiaj brakuje mi tutaj takiego cytatu. To czysta poezja! :D

***

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*** Naklejki naścienne są trwającym od kilku miesięcy, ale wciąż topowym trendem w aranżacji wnętrz. Naklejki w postaci cytatów jak żaden inny element personalizują nasze mieszkania, a do tego ożywiają białe ściany.

Zapraszamy Was do konkursu, w którym nagrodą są wykonane według własnego pomysłu naklejki ścienne w postaci cytatów!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie trzech zwycięzców? Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie "Jaki cytat lub napis chciałabyś/chciałbyś mieć na ścianie w postaci naklejki i dlaczego?" i wysłać ją na adres urzadzone@gratka.pl. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 18.01.2012 od godziny 09.00, do 31.01.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 5.02.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tu.

UWAGA! "STOP białym ścianom" - KONKURS Urządzone.pl i oklejgo.pl! Wygraj naklejki naścienne! Zmiana regulaminu!

Zapraszamy do udziału!

Zobacz, jak wyglądają przykładowe naklejki! Naklejki ścienne w postaci cytatów [GALERIA]

Fundatorem nagród jest firma oklejgo.pl

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także