Stop insektom, czyli niezawodne moskitiery na okna w domu

0
Stop insektom, czyli niezawodne moskitiery na okna w domu

Każdy zna to uczucie, kiedy po ciężkim dniu pracy o niczym się tak nie marzy jak o ciepłym i wygodnym łóżku. Kiedy zgasimy już światło, ułożymy się w idealnej pozycji do snu i już czujemy jak Morfeusz bierze nas w swoje objęcia, nagle słyszymy ciche i denerwujące "zzzzzz".

Prosta konstrukcja umożliwia łatwy i bezproblemowy montaż oraz demontaż moskitier.Czasem nawet lato ma swoje ciemne strony. Nieprzespane noce spowodowane polowaniami za pomocą łapki na muchy to jedno, a swędzące i rozdrapane rany to drugie. Elektrofumigatory czyli elektroniczne odparowywacze nie zawsze są skuteczne. Tak więc, jeśli chcemy chronić nasz dom i bliskich przed tymi krwiopijcami, najlepszym rozwiązaniem jest założenie w oknach moskitier.

Okres letni sprzyja otwieraniu okien czy drzwi do mieszkania, a wszystko to by wpuścić do środka odrobinę świeżego powietrza. Niestety często przez otwarte okno wlatują do naszych domów komary i muchy. Zastosowanie prostego rozwiązania sprawi, że uciążliwe insekty nie będą już naszym zmartwieniem. W końcu moskitiery to skuteczna i praktyczna ochrona przed owadami, zapewniająca zachowanie zdrowego klimatu w domu.

Na rynku pełno jest moskitier różnych producentów, dlatego bez problemu można chronić siebie i swoich bliskich, bez obciążania środowiska naturalnego. Jest to praktyczne i proste rozwiązanie, które ochroni nasz dom również przed pyłkami i kurzem. Zapewniają one niezawodną ochronę przed owadami, wpuszczając jednocześnie świeże powietrze do domu. Nowoczesne moskitiery są bardzo estetyczne i niemal niezauważalne. Na dodatek jest to nieduży i jednorazowy wydatek, który jest odpowiedni do każdego rodzaju okien i drzwi.

"Prosta konstrukcja umożliwia łatwy i bezproblemowy montaż oraz demontaż moskitier. Umocowanie moskitiery w ramie okiennej nie ogranicza ani utrudnia funkcjonalności okna" - podkreśla Marcin Wiśniewski - prezes firmy Stolmar Sp. z o.o.

Jeżeli masz już dość pogryzień i nieprzespanych nocy, moskitiery w oknach uwolnią Cię od tego problemu.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: STOLMAR

Polecamy Ci również

Zobacz także