Strona www.franke.pl w nowej odsłonie

0
Strona www.franke.pl w nowej odsłonie

Firma Franke, która w tym roku świętuje stulecie istnienia odświeża swój wizerunek, także poprzez nową stronę internetową polskiego oddziału Franke Polska.

Strona www.franke.pl w nowej odsłonieNowa strona www.franke.pl chce być nie tylko bazą wiedzy na temat firmy i jej szerokiej oferty, ale także stanowić inspirację dla swoich klientów. Na stronie znalazło się jeszcze więcej ciekawych zdjęć, zarówno samych produktów jak i aranżacji kuchennych z wykorzystaniem wyposażenia Franke, pełne wersje aktualnych katalogów oraz szereg praktycznych informacji. Projektanci i instalatorzy znajdą tu rysunki techniczne produktów, szczegółową specyfikację techniczną oraz wskazówki dotyczące instalacji urządzeń.

Firma Franke, jak na lidera w sprzedaży zlewozmywaków przystało, umieściła na swojej stronie także praktyczny poradnik dotyczący rodzajów zlewozmywaków, materiałów, z których są wykonywane i sposobów ich montażu. Takie kompendium wiedzy przyda się nie tylko projektantom, ale także dziennikarzom oraz klientom poszukującym najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie projektowania wnętrz.

Zakładka Nowości pomoże szybko zapoznać się z najnowszymi premierami wchodzącymi na rynek.

Specjalna zakładka w dziale O Franke została przygotowana z myślą o dziennikarzach. W tej części można dowiedzieć się co nowego dzieje się we Franke, jakie wydarzenia są planowane w najbliższym czasie oraz ściągnąć najnowsze komunikaty prasowe.

W ramach Systemów Kuchennych Franke, przygotowana została specjalna podstrona na temat współpracy marki z Heidi Klum, nową ambasadorką Franke na świecie. Zdjęcia światowej sławy modelki w niezwykłych kuchniach mają stanowić inspirację, budzić emocje i tworzyć trendy.

Strona obejmuje wszystkie oddziały działalności koncernu w Polsce, czyli Kitchen Systems, Coffee Systems, Beverage Systems, Washroom Systems oraz Foodservice Systems.

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, , , ,

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także