Styl światowej metropolii - zamieszkaj na Manhattanie

Styl światowej metropolii - zamieszkaj na Manhattanie

Wielkomiejski szyk i wyraziste kontrasty - to najnowsza propozycja stylistów home&you. Kolekcja "City 2011" jest już dostępna w salonach.

 W sieci home&you pojawiła się właśnie nowa kolekcja "City 2011", inspirowana klimatem światowych metropolii: Miejski szyk, dynamiczny rytm oraz wyraziste kontrasty to nasza najnowsza propozycja w tym sezonie. W kolekcji "City 2011" zderzyliśmy biel, szarość i czerń z intensywną czerwienią oraz żółcią. Towarzyszą im motywy rodem z Londynu i Nowego Jorku - wyjaśnia Hanna Maruta, główny stylista home&you. Efekty tych poszukiwań są naprawdę zaskakujące - nowe dekoracje sprawiają, że zwykłe mieszkanie zmienia się w manhattański apartament.

Urban style na salonach

Nowe dodatki home&you to przede wszystkim mnóstwo nietypowych propozycji do naszych salonów. Uwagę przyciągają szczególnie kubistyczne figurki, ramki na zdjęcia (w kolorystyce a la cafe latte lub w kształcie telefonu), zegar stylizowany na winylową płytę czy skarbonki w kształcie hydrantu oraz skrzynki na listy. Pośród wazonów i pater zdecydowanie królują mocne i proste wzory (np. seria Botella wykonana z drobnej siateczki lub donica Cubic przypominająca kostkę do gry). W ogarnięciu przestrzeni pomogą nam kosze i pudełka, stylizowane na decoupage zrobiony z gazet. Dekoracyjne tekstylia zaskakują natomiast gładkością oraz satynowym wykończeniem. Towarzyszy im bogactwo wzorów: od klasycznych motywów florystycznych po szalenie proste, geometryczne wzory. Możemy więc swobodnie komponować i zestawiać ze sobą różnorodne narzuty i poszewki.

Kuchnia w biegu

Miejskie inspiracje zaowocowały także nowym produktami kuchennymi. Tutaj czekają na nas m.in. bardzo proste zestawy akcesoriów Bastiando w bieli lub Baking w czerwieni (obok nich znajdziemy także bardziej klasyczny Italiana). Mnóstwo humoru wniosą do kuchennych wnętrz kolorowe pojemniki, młynki do przypraw oraz Kids, specjalna seria szpatułek w kształcie małych ludzików. Do robienia drinków oraz dressingów możemy wykorzystać przezroczyste naczynia ozdobione prasowymi nagłówkami (aby się nie ubrudzić, załóżmy nowy, jeansowy fartuszek). Z kolei o poranku obudzi nas pyszna kawa, podana w dwukolorowych kubkach lub filiżankach. Oczywiście nie zapominajmy o pysznym croissancie, podanym na talerzu z motywem krzyżówki.

Łazienka w kolorze

Styliści home&you w obecnym sezonie polecają mnóstwo koloru w łazienkach. Ich najnowsze zestawy akcesoriów to typowo pop-artowe propozycje - zostały utrzymane w tęczowej stylistyce i wykonane z tworzyw sztucznych. Obok nich pojawiły się także ręczniki i dywaniki w jasnych barwach. Jako dodatek posłużą natomiast kolorowe mydełka zapachowe.

 

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także