Subtelny minimalizm zlewozmywaków Franke Pebble. Nowa linia...

0
Subtelny minimalizm zlewozmywaków Franke Pebble. Nowa linia...

Franke Pebble to nowy trend we wzornictwie, łączący minimalizm z subtelnymi, zaokrąglonymi kształtami. Elementy ozdobne w zlewozmywakach Pebble zostały ograniczone do minimum. Jednak wzór na ociekaczu jest nie tylko funkcjonalny, ale również dekoracyjny.

Zlewozmywak Pebble marki FrankeZlewozmywaki Franke Pebble wykonane są na najnowszego kompozytu Fragranit+, zawierającego aż 80% granitu. Powierzchnia zlewozmywaka zabezpieczona jest powłoką antybakteryjną Sanitized(R), która ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów.

Linia Franke Pebble składa się dwóch modeli: jedno i półtora komorowego. Szeroka paleta kolorów, wśród których znajduje się grafitowy, beżowy, orzechowy, ciemny brązowy, onyx oraz biały polarny, pozwala na dobranie odpowiedniej barwy do każdej kuchni.

Czytaj także: Zadbany zlewozmywak dzięki Franke - środki do czyszczenia zlewozmywaków

Model z jedną komorą przeznaczony jest do montażu w szafkach o szerokości od 45 cm, a półtora komorowy do zabudowy o szerokości minimalnej 60 cm. Zlewozmywaki Pebble są odwracalne, dzięki czemu mogą być montowane z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. W celu ułatwienia montażu armatury, w powierzchni zlewozmywaka znajdują się także dwa podfrezowane otwory pod baterię.

Niezwykłe wzornictwo zlewozmywaków Franke z linii Pebble, łączące elementy tradycyjne z klasycznymi, sprawia, że są to modele uniwersalne, pasujące do kuchni urządzonych w różnych stylach.

Czytaj także: Trwałe i funkcjonalne zlewozmywaki stalowe Franke

Cena detaliczna: 1299 zł (półtora komorowy), 1099 zł (jednokomorowy)Zlewozmywak Pebble marki Franke

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także