Surowo i stylowo – industrialny klimat

Surowo i stylowo – industrialny klimat

Surowo i stylowo to charakterystyczna cecha kolekcji Lofty dostępnej w salonie Belbazaar w Domotece. Nawiązuje do fabrycznej estetyki i przez to z powodzeniem może stać się bazą do stworzenia niebanalnego wnętrza. Zwolenników surowego designu ucieszy to, że inspirowana stylem industrialnym seria została poszerzona o nowe produkty.

Moda na mieszkanie w loftach dotarła do Polski stosunkowo niedawno, ale rozprzestrzeniła się w błyskawicznym tempie. Zainteresowanie adaptacją poprzemysłowych pomieszczeń na lokale mieszkalne jako pierwsza wykazała artystyczna bohema. Nic dziwnego – klimat industrialny jest nie tylko nietuzinkowy, ale też sprzyja pracy twórczej. To propozycja dla ludzi z fantazją, ale wymagająca także nieco odwagi.

Gdy myślimy o stylu industrialnym, pierwszymi skojarzeniami są otwarte przestrzenie, wysokie sufity i duże okna. W aranżacjach natomiast dominuje beton, kamień czy fabryczne oświetlenie. W tych nieco surowych wnętrzach istotną rolę grają też meble. Salon Belbazaar, nawiązując do przemysłowego klimatu, proponuje sprzęty bazujące na drewnie i żeliwnych łączeniach. Postarzane komody, skrzynie czy regały to meble dobrze znane klientom salonu. Teraz swoje aranżacje będą mogli dopełnić nowymi elementami.

stół z krzesłami
obrazki na ścianie
meble do przedpokoju
stołki drewniane
stołki do domu


Nowości od Belbazaar to między innymi stół, który wraz z krzesłami dodaje jadalni domowej atmosfery, a pomimo swojej masywności, nie przytłacza. Ciekawe mogą także wydać się meble do kuchni, jak stołki i hokery, przydatne przy blatach lub barkach. W przedpokoju natomiast sprawdzi się konsola z prostym drewnianym blatem oraz żeliwnymi, giętymi nogami. Jako dodatki zachwycają drewniane stoliki kawowe lub postarzane ramki, nadające wnętrzu ostatecznego stylowego szlifu.

Pofabryczne wnętrza wdzięcznie przyjmują industrialne aranżacje. Salon Belbazaar w Domotece dba zatem o to, aby ten styl nie przestawał być interesujący, a wprowadzane do oferty nowości nadal nadawały wnętrzom surowy, acz przytulny klimat.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Domoteka

Polecamy Ci również

Zobacz także