Świąteczny prezent dla malucha - KWID zegarek klepsydra

Świąteczny prezent dla malucha - KWID zegarek klepsydra

Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić dziecku pod choinkę? Szukasz czegoś, co będzie świetnym i nowoczesnym gadżetem? Czegoś, co nie tylko fajnie się prezentuje, ale także pozwoli maluchowi nabyć potrzebnych i przydatnych umiejętności? Oto nasza propozycja - KWID zegarek klepsydra ze sklepu www.babymama.pl.

KWID zegarek klepsydra to prawdziwy hit na rynku!Odmierza tylko dobre chwile

KWID zegarek klepsydra to prawdziwy hit na rynku! To gadżet, który uczy, czym jest czas i jak się go odmierza. Efekt? Zadziwiająco szybki. Dzieci korzystające z KWID w mig uczą się rozumieć godziny i minuty oraz odpowiadające im cyfry, raz dwa nabywają umiejętność zarządzania czasem i kontrolowania swojej aktywności w ciągu dnia, dzięki czemu są bardziej świadome, pewne siebie i własnych umiejętności.

To udowodnione, że dzieci korzystające z KWID szybciej uczą się prawidłowego oceniania i gospodarowania czasem, właściwego podejmowania decyzji, dokonywania trafnego wyboru.

Czytaj także: Wanienka dla niemoląt - pełnia bezpieczeństwa malucha

KWID zegarek klepsydra to prawdziwy hit na rynku!Pamiętajmy - świat dziecka, które zna się na zegarku, jest zdecydowanie bardziej poukładany i uporządkowany. A to wzmacnia poczucie bezpieczeństwa najmłodszych i pozytywnie wpływa na rozwijającą się psychikę i emocje dzieci.

Stylowo

Nie od dziś wiadomo, że współczesne przedszkolaki lubią dobrze wyglądać. KWID nie tylko uczy "zegarka", pozwala rozumieć godziny i minuty oraz odpowiadające im cyfry, konkretyzuje pojęcia dotąd abstrakcyjne (takie jak minuta, kwadrans, godzina) czy pozwala świetnie się bawić, ale także stanowi oryginalny i stylowy dodatek do stroju. Jest cudowny, słodki, kolorowy, designerski. Nic dziwnego, że każdy przedszkolak chce go mieć na ręce!

Czytaj także: Jaki prezent podarować świeżo upieczonej mamie i jej nowonarodzonemu maleństwu?

KWID zegarek klepsydra to prawdziwy hit na rynku!Strzał w dziesiątkę

Niełatwo wybrać prezent dla malucha. Dokonując wyboru świątecznego podarunku, łatwo popaść w banał. Prezent estetyczny czy praktyczny? Dzięki KWID rodzice nie muszą wybierać pomiędzy fajnym wyglądem a funkcjonalnością. KWID zegarek klepsydra spełnia zarówno oczekiwania maluchów, jak i ich rodziców - przynosi mnóstwo frajdy, uczy, bawi, inspiruje, motywuje.

Jest absolutnym, świątecznym, podarunkowym strzałem w dziesiątkę.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: www.babymama.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także