Świece dekoracyjne - sposób na nastrojową dekorację wnętrza

Świece są obecne we wnętrzach od pokoleń. Jednak od pewnego czasu obserwuje się ich szczególną funkcję w naszych pomieszczeniach.

Świece - nastrojowa dekoracja

Zapalone świece dekoracyjne stanowią przytulne źródło światła, zaś stosownie dobrane i ulokowane z rozmysłem – dekorują i zdobią. Aktualnie są to wyroby niezwykle estetyczne, o bardzo dekoracyjnym i oryginalnym wyglądzie. We wnętrzach mogą zatem z powodzeniem zastępować bibeloty innego rodzaju. Pasują niemal do każdego stylu aranżacji pomieszczeń, nadając wnętrzom ciekawy charakter i podkreślając ich indywidualność.

Przeczytaj też: Jakie są zalety lamp solnych

Świece dekoracyjne - wybierz dla siebie

Różnorodność świec dekoracyjnych oraz ich ogromny wybór rynkowy sprawiają, że trudno oprzeć się pokusie zakupu. Na szczęście nie kosztują wiele, w związku z czym ich nabycie nie rujnuje stanu domowych budżetów. Kolorowe, w różnych formach i kształtach cieszą oko nie tylko na sklepowych półkach. Sprawdzają się przy dekorowaniu domowych stołów na różnorodne okoliczności oraz jako detale aranżacyjne. Odpowiednio dobrane – będą wyglądać znakomicie tak w łazience, jak i w reprezentacyjnym salonie. Poza kolorem i kształtem, świece dekoracyjne kuszą też zapachami - od wanilii i cynamonu, poprzez kwiatowe zapachy, do oryginalnych kompozycji zapachowych.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Agnieszka Jaros

Zdjęcia: lushome.com, sheclick.com

Polecamy Ci również

Zobacz także