Sypialnia PIAGIO II firmy BOGATTI - moda na jakość....

0
Sypialnia PIAGIO II firmy BOGATTI - moda na jakość....

Firma Bogatti jest świadoma, jakie wartości daje zdrowy sen oraz płynąca z niego regeneracja. Dlatego, często szukamy azylu, który pozwoli nam na odizolowanie się od panującego dookoła zgiełku i ułatwi obcowanie z jakością i pięknem.

Sypialnia PIAGIO IIW łatwy sposób stworzymy takie miejsce, jakim będzie intymna i elegancka sypialnia dzięki kolekcji mebli Piagio II od Bogatti.

Sypialnia PIAGIO II Piagio II - część Twojego życia

Na piękno kolekcji Piagio II składa się najwyższa jakość zastosowanego wzornictwa, jakość najlepszego surowca oraz umiejętność uwzględnienia potrzeb użytkownika. Wyłącznie meble, które idealnie dopasowują się do Twojego życia zasługują, aby się stać jego częścią. Dostępne w zestawie pojemne komody oraz przepastna szafa z dużym lustrem, pozwalają na przechowywanie dużej ilości rzeczy. Dodatkowo, klimat sypialni może zostać zbudowany za pomocą pięknych detali, jak: półki, szafki nocne czy toaletki. Jednak najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, które będzie zachwycać swoim oryginalnym zagłówkiem i stanowić będzie prawdziwą ozdobę tego wnętrza.

Czytaj także: Meble warte Ciebie... PIAGIO II od BOGATTI

Sypialnia Piagio II to połączenie surowców wysokiej jakości, czyli litego drewna bukowego z naturalną okleiną w kolorze eleganckiego wenge. Wszystkie wymienione cechy mebli Piagio II, są potwierdzeniem najwyższej jakości tych mebli. Najlepszy jest jednak fakt, iż jakość idzie w parze z niepowtarzalnym pięknem tych mebli.

Piagio II - kraina łagodności Prezentowaną kolekcję charakteryzuje przede wszystkim jej oryginalny kształt, łagodnie zaoblone rogi są nawiązaniem do projektów z lat 50-tych. Meble swoją wzorniczą aktualność zyskują dzięki błyszczącej listwie prowadzonej wzdłuż boków oraz zastosowaniu przeszkleń. Efekt lekkość zyskanej dzięki szklanym taflom zwiększa się dzięki nowoczesnej iluminacji wybranych elementów. Piagio II to meble, które stworzą w Twoją własną krainę łagodności.

Czytaj także: Sypialnia DAVOS od BOGATTI - elipsa, symbol nieskończoności, graficzne odzwierciedlenie symetrii i harmonii

 

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: pr@bogatti.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także