Sypialnia Santiago w sklepach meblowych Abra

Sypialnia Santiago w sklepach meblowych Abra

Sypialnia to część domu, w której przede wszystkim pragniemy czuć się bezpiecznie i wygodnie. Po trudach dnia codziennego każda chwila wytchnienia jest cenna, dlatego warto zadbać o odpowiednie wyposażenie pomieszczenia, w którym śpimy.

Sypialnia Santiago już do kupienia w sklepach Abra!Klienci sklepów meblowych Abra mają do wyboru szeroką ofertę mebli, również wiele zestawów sypialnianych. Wśród nich znajdziemy nowoczesną i niedrogą sypialnię Santiago.

Ten zestaw to sypialnia w wybarwieniu wenge z dodatkami w kolorze wanilii. Wyróżnia się m.in. ciekawym wykorzystaniem bezuchwytowego otwierania drzwi i szafek.

Zestaw Santiago obejmuje dużą, pięciodrzwiową szafę z lustrem, w której zmieścimy całą naszą garderobę (wymiary 230 cm × 203 cm), komodę z czterema szufladami, stolik nocny z dwiema szufladami, a przede wszystkim wygodne łóżko o wymiarach 160 cm × na 200 cm. Dla osób dysponujących mniejszą przestrzenią w ofercie na zamówienie indywidualne dostępne jest również łóżko o wymiarach 140 cm x 200 cm.

Źródło: www.abra-meble.pl

Oceń artykuł
3,83 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Abra

Polecamy Ci również

Zobacz także