System Colorfull marki OKNOPLAST - okna w pełni barw

System Colorfull marki OKNOPLAST - okna w pełni barw

System Colorfull marki OKNOPLASTCzasy gdy okna PVC były dostępne jedynie w kolorze białym dawno już odeszły w niepamięć. Obecnie standardem jest stolarka w dowolnych barwach. Firma OKNOPLAST poszła o krok dalej i jako pierwszy producent okien stworzyła system Colorfull.

Do tej pory, w oknach PVC folią pokrywane były jedynie wewnętrzna i zewnętrzna część profili. W systemie Colorfull, natomiast poza widocznymi płaszczyznami, okleina znajduje się również we wrębach profili - czyli na płaszczyznach, które można dostrzec jedynie po otwarciu skrzydła. Sprawia to, że cała powierzchnia profilu ma jednolity kolor i strukturę, nadając oknom PVC niespotykany dotychczas charakter.

OKNOPLAST jako firma działająca w segmencie Premium zawsze przywiązuje dużą wagę zarówno do jakości, jak i estetyki swoich produktów. System Colorfull to wynik naszej dbałości o detale. Opracowując go chcieliśmy dać klientom okna PVC, które nawet po otwarciu prezentują się elegancko i podkreślają styl wnętrza - mówi Grzegorz Bułat, Kierownik Działu Technologii z OKNOPLAST.

System Colorfull marki OKNOPLASTFirma OKNOPLAST zaprezentowała system Colorfull po raz pierwszy na targach Made EXPO w Mediolanie, najważniejszym wydarzeniu branży budowlanej i wnętrzarskiej. Rozwiązanie cieszyło się tam znacznym zainteresowaniem odwiedzających i zostało wyróżnione jako Najlepszy Produkt przez włoski portal budowlany Edilportale.

Okna w systemie Colorfull dostępne są w systemach Platinium Evolution? oraz Platinium Evolution?, w odcieniach drewnopodobnych m.in. złoty dąb, orzech czy Winchester. Pozwala to na dopasowanie koloru profili do pozostałych elementów elewacji, a także stworzenie harmonijnych kompozycji przy aranżacji wnętrz. Stolarkę w nowym systemie będzie można nabyć w salonach sprzedaży OKNOPLAST w całej Polsce.

Więcej informacji znajduje się na: www.oknoplast.com.pl.

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: OKNOPLAST

Polecamy Ci również

Zobacz także