System hydromasażu

1
System hydromasażu

wanna z hydromasażemZ myślą o wszystkich zwolennikach relaksacyjnych kąpieli w wannie firma Sanplast SA przygotowała nowy system hydromasażu - BASIC. Nowy system sprawi, że kąpiel stanie się ulubionym, codziennym rytuałem po ciężkim dniu pracy.

Do niedawna ze zbawiennego wpływu masażu wodnego mogliśmy korzystać w sanatoriach, salonach odnowy biologicznej czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Obecnie, w system hydromasażu wyposażone są nie tylko jacuzzi, ale także wanny o standardowych wymiarach, które możemy umieścić w każdej łazience.

Nowy system hydromasażu - BASIC zapewni delikatny i bardzo przyjemny masaż ciała. Zwolennicy kąpieli mogą wybierać spośród dwóch rodzajów systemów BASIC: wodnego HWBC oraz mieszanego HMBC. Sterowany pneumatycznie HWBC jest optymalną propozycją podstawowego masażu wodnego, który wykonywany jest za pomocą 12 dysz wodnych. Połączeniem masażu wodnego i powietrznego jest natomiast system mieszany HMBC. Relaks podczas kąpieli zapewnia nam w nim 10 dysz powietrznych oraz 12 dysz wodnych.

wanna narożnaStandardowym wyposażeniem obu systemów Basic jest czujnik poziomu wody, zabezpieczający pompę wodną przed pracą "na sucho", diodowa sygnalizacja aktywności zadanej funkcji oraz regulacja dopływu powietrza do systemu wodnego w zakresie od 0% do 100%. Przycisk włącz/wyłącz zapewnia szybkie i łatwe sterowanie masażem. Aby jeszcze bardziej umilić sobie korzystanie z hydromasażu, można opcjonalnie wyposażyć system w oświetlenie podwodne LED.

System hydromasażu Basic jest dostępny w konfiguracji z wannami serii Eko Plus.

Oceń artykuł
3,18 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: AchA PR

Polecamy Ci również

Zobacz także