System przechowywania z wygodnymi drzwiami

System przechowywania z wygodnymi drzwiami

System, który umożliwia składanie drzwi niczym harmonijkę, wspomoże funkcjonalne użytkowanie mebli, a dodatkowo uzyskasz pełny dostęp do ich wnętrza.

Wejście do garderobyDostęp do przechowywanej w szafie czy garderobie odzieży będzie łatwiejszy dzięki najnowszej propozycji firmy Komandor, jaką jest system drzwi "przesuwno-składanych" oraz "uchylnych-rozwieranych" Etiuda. Umożliwia on składanie drzwi jak harmonijkę i przesuwanie ich parami na boki zabudowy, w pełni odsłaniając jej wnętrze. Główną zaletą tego systemu jest niewątpliwie zwiększenie użyteczności i funkcjonalności mebla, poprzez lepsze zagospodarowanie wnętrza oraz swobodny i pełny dostęp do każdego elementu stanowiącego jego wyposażenie. Dzięki wykorzystaniu w zabudowie drzwi systemu Etiuda uzyskujemy przestrzeń, którą możemy dowolnie aranżować poprzez kombinację różnych szuflad, koszy czy innych elementów wysuwnych, których funkcjonowania nic nie zakłóca i do których w każdej chwili mamy pełny dostęp.

Etiuda to uniwersalny system, który poprzez możliwość mocowania skrzydeł drzwi do ścianek bocznych, pozwala na ich składanie i rozsuwanie na boki, dzięki czemu tworzy się komfortowe przejście do drugiego pomieszczenia np. garderoby.

Dodatkowo Etiudę można z powodzeniem stosować i łączyć z drzwiami przesuwnymi w zabudowie narożnej, w tej części, w której jedna ze ścian nie pozwala na zastosowanie systemu przesuwnego. Łączenie w ramach skrzydła, różnych pod względem faktur jak i grubości, materiałów np.: szkło, płyta, rattan itp. pozwala tworzyć bardzo ciekawe i inspirujące drzwi zabudów, a przez to ułatwia dopasować je do każdego pomieszczenia.

Szafa w sypialni/salonieSystem aluminiowy Etiuda składa się z 5 modeli profilu o nazwach: ET1, ET2, ET3, ET4, ET5 o różnych kształtach zewnętrznych, pozwalających stosować w drzwiach składano-przesuwnych wypełnienia różnej grubości.

Zalety systemu Etiuda:

  • większy dostęp do wnętrza szafy lub zabudowy,
  • zajmuje mało miejsca przy rozłożeniu drzwi,
  • łączy zalety drzwi uchylnych i przesuwnych,
  • w systemie tym nie jesteśmy ograniczeni miejscem montażu elementów wysuwnych w wyposażeniu szafy takiego jak szuflady,
  • umożliwia wykonanie podziałów oraz łączenie w jednym skrzydle różnych wypełnień,
  • umożliwia wykorzystanie wypełnień z materiałów o grubości 18 mm, 10 mm i 4 mm oraz ich dowolne łączenie w ramach jednego skrzydła drzwi,
  • elementy systemu umożliwiają wykonanie drzwi uchylnych,
  • to jedyny system, który posiada opatentowany system dwóch profili zasłaniających szczelinę pomiędzy złożonymi skrzydłami drzwi.
Oceń artykuł
3,00 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Komandor

Polecamy Ci również

Zobacz także