Systemy kuchenne Franke - piękno i technologia

0
Systemy kuchenne Franke - piękno i technologia

Systemy kuchenne Franke to propozycja wyposażenia kuchni w urządzenia, które spełniają oczekiwania - są w naturalny sposób funkcjonalne oraz zwyczajnie piękne - pozwalają więc na nowo cieszyć się z rutynowych kuchennych czynności i inspirują do odkrywania w sobie nowych zdolności.

Okap PolyedroZlewozmywaki, baterie i okapy, sygnowane logo Franke, wyróżnia najwyższa jakość, uniwersalna funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo. Teraz firma proponuje swoim klientom bardziej kompleksowy pomysł na kuchenne wyposażenie, rozszerzając asortyment o systemy kuchenne, które mogą tworzyć dowolne kombinacje kuchennych urządzeń od zlewozmywaka z baterią, po płytę grzewczą z okapem, piekarnikiem i zmywarką.

Prostota i czystość formy linii Crystal pasuje idealnie do minimalistycznego trendu obecnego od pewnego czasu we wzornictwie mebli i kuchennych wnętrz. Wersja Cristal White pobudza świeżością i lekkością, a biel nadaje nowy, bardziej przestrzenny wymiar strefie kuchennej.

Pozytywnie i energetycznie działa linia Mythos, która wpisuje się idealnie nie tylko w surowe, minimalistyczne wnętrza, ale również wykończone w stylu fusion. Łączenie styli i materiałów jest bardzo dużym wyzwaniem i wymaga ogromnej wyobraźni, której nie brakuje projektantom Franke.

Współczesny eklektyzm Franke uwidacznia się nie tylko w połączeniu materiałów np.: stali ze szkłem w płytach grzewczych czy okapach lub stali z granitem w zlewozmywakach, ale także w udanych kombinacjach funkcji np: okapów, które filtrują powietrze i pochłaniają zapachy, ale są również źródłem światła i elementem dekoracji wnętrza.

System Franke Polyedro to esencja innowacji. Intrygujące trójkątne płaszczyzny bocznych ścianek zlewozmywaka i okapu imitują kształt diamentu, najbardziej pożądanego kamienia na świecie. I tak jak w przypadku diamentu światło odbite w stalowych płaszczyznach przyciąga wzrok i oczarowuje nadając kuchni niecodzienny, elegancki wygląd.

Innowacyjny design, wysoka jakość materiałów i niezwykła funkcjonalność systemu kuchennego Polyedro firmy Franke, pozwalają poczuć się jak w magicznej, pełnej luksusu krainie.

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także