Szafa kobiety vs. szafa mężczyzny - czym się różnią?

Szafa kobiety vs. szafa mężczyzny - czym się różnią?

Obecnie istnieją nieograniczone możliwości aranżacji szafy w naszym mieszkaniu. Możemy dowolnie wybierać materiały z jakich zostanie wykonana, kolory wypełnień drzwi, a co najważniejsze, sami decydujemy o rozmieszczeniu półek i rozplanowaniu przestrzeni w naszej szafie.

Szafa INDECODzięki temu szafa może w pełni odpowiadać charakterowi i stylowi życia jej właściciela.

Szafa kobiety i mężczyzny to dwa zupełnie różne meble, mimo, że pełnią tą samą funkcję. Kobieca szafa musi spełniać określone wymagania. Powinna być wygodna, pojemna, funkcjonalna i mieć dobrze zaplanowane wnętrze. Kobieca szafa charakteryzuje się różnorodnością znajdujących się w niej przedmiotów. Jest to miejsce nie tylko na ubrania ale także bieliznę, apaszki, torebki, buty, biżuterię czy kapelusze i czapki. - Sztuka urządzenia takiej szafy polega na odpowiednim zaprojektowaniu jej wnętrza. Same półki nie wystarczą do przechowywania rzeczy. Właścicielka takiej szafy powinna zdecydować się także na kosze, szuflady, wysuwane półki na buty czy specjalne wieszaki na apaszki - mówi przedstawiciel Indeco S.A.

Z kolei męska szafa musi być prosta, praktyczna i powinna się wyróżniać funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mężczyzna nie potrzebuje, aż tyle miejsca na ubrania ile kobieta. Dodatkowo nie musi przechowywać wielu dodatków. Wystarczy odpowiednio wydzielone miejsce na krawaty, paski czy spinki do mankietów. - W takiej szafie proponujemy proste rozwiązania, które zostaną docenione przez panów. Przede wszystkim wnętrze jest zaprojektowane tak, aby znalazło się odpowiednio dużo miejsca na garnitury i koszule - dodaje przedstawiciel Indeco S.A. Jednak nie w każdym mieszkaniu możemy pozwolić sobie na dwie osobne szafy, ponieważ zwyczajnie nie ma na nie miejsca. - Zamawiając szafę wnękową możemy tak zaprojektować wnętrze, aby każdy z jej użytkowników miał swoją przestrzeń do przechowywania rzeczy - mówi przedstawiciel Indeco S.A.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Indeco

Polecamy Ci również

Zobacz także