Szafa z pomysłem

0
Szafa z pomysłem

Szafa trójdzielna, wnękowa, z przesuwanymi drzwiami lub otwieranymi na zewnątrz, z lustrem lub bez, na wymiar lub wolnostojąca - zawsze dobrana do indywidualnych potrzeb, umiejętnie dopasowana do wnętrza ma przede wszystkim spełniać swoje codzienne funkcje i być ozdobą pomieszczenia.

Prezentowane na zdjęciach wybrane modele z kolekcji ArtModulo i Szmaragd firmy Mebin charakteryzują dwie odmienne linie stylistyczne.

Nowoczesne wzornictwo ArtModulo to gładkie lśniące powierzchnie, brak uchwytów, które zostały zastąpione wygodnym mechanizmem push open i prosta minimalistyczna forma bryły. Ponadto w jednym z modeli zastosowano awangardowe połączenie naturalnej okleiny w ciepłym kolorze czereśni z dekoracyjną włoską tkaniną obiciową i lustrem. Ten rodzaj szaf jest adresowany do zwolenników modnych, współczesnych trendów w meblarstwie.

Szafa z kolekcji Szmaragd to propozycja mebli do stylowych wnętrz. Niezwykle dekoracyjny mebel wykonany został z naturalnej okleiny z elementami litego drewna i występuje w wybarwieniu cherry lub biały ze złotą patyną. Piękne, podwójnie gięte fronty, ozdobne frezowania i fantazyjna linia wzornicza to niejedyne atuty tego reprezentacyjnego mebla. Jego wnętrze ukrywa wiele ciekawych rozwiązań, takich jak podświetlane drążki, półki na buty i specjalne wieszaki, między innymi na krawaty. W ofercie dostępne są modele od 2 do 6-drzwiowych. Szafa Szmaragd polecana jest szczególnie miłośnikom klasycznego piękna.

Oceń artykuł
3,63 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także