Szafka barek - modny i praktyczny element wyposażenia jadalni

Szafka barek - modny i praktyczny element wyposażenia jadalni

Praktycznym i efektownym uzupełnieniem garnituru mebli do jadalni jest szafka typu barek. Najnowsza kolekcja Corino firmy Mebin, nagrodzona Złotym Medalem targów Meble Polska 2012 posiada dwa modele obrotowych barków - prosty i narożny.

Barek narożnyDo ich produkcji użyto najlepszych materiałów: fronty mebli wykonane są z litego drewna dębowego, pozostałe elementy w okleinie dębowej. Na uwagę zasługuje oryginalna forma brył z charakterystycznym dla całej kolekcji motywem trójramiennych profili, a także interesujące połączenia materiałów.

Czytaj także: Gdy nie ma piwniczki na wino, kup winiarkę!

Za szklanymi witrynami obydwu szafek znajdują się specjalne wydzielone półki na wino i eleganckie zawieszki na kieliszki. Funkcja obrotowych półek pozwala na bardzo ciekawą zmianę dekoracji - podczas przyjęcia prezentujemy gościom eleganckie szkło i trunki, natomiast po jego zakończeniu zmieniamy charakter wystawy na bardziej neutralny, z ekspozycją książek, bibelotów, etc. Na życzenie klienta półki dostępne są również w wersji podświetlanej.

Czytaj także: Stolik barowy miej zawsze pod ręką!

Zastosowanie czarnego szkła i tkaniny pokrywającej tył barków wraz z ciepłym, naturalnym kolorem drewna jest modnym połączeniem stylistycznym i jeszcze lepiej podkreśla urok zawartości szafek. Barki dostępne są w kolorystyce dębu naturalnego i orzecha.Barek prosty

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także